طراحی سایت اتاق فرار

اتاق-فرار

طراحی سایت اتاق فرار یکی از مهمترین کارهایی است که تمامی صاحیان کسب و کار و مجموعه داران این بازی های  هیجان انگیز باید انجام دهند. اتاق فرار مثل بسیاری از مشاغل دارای سیستم رزرو آنلاین می باشد که از روز اول تشکیل تیم و راه اندازی اتاق فرار به آن نیاز پیدا میکنند و همچنین تمامی بازیکنان اتاق فرار علاقه مند به رزرو زمان بازی خودشان قبل از حضور در مجموعه می باشند. چون این یک بازی تیمی است و هماهنگی با اعضای تیم باید در زمان و مکان مشخصی انجام شود.

 

مجموعه ای که وب سایت اختصاصی نداشته باشد وابسته به سیستم رزرواسیون اشتراکی است به عبارتی کارمند آن سیستم تا زمان سوددهی می باشد.
در اولین قدم باید اتاق فرار خودتون و اول روی سایت خودتون معرفی کنید

 

این مهم است که بدانیم طراحی سایت در فرایند طراحی و ساخت اتاق فرار می باشد. قبل از اینکه اتاق فرار بسازیم باید اول فکر کنیم هدف از ساخت آن چیست! نمیتونیم نادیده بگیریم که اتاق فرار بدون درآمد عمر کوتاهی داره. بنابراین باید با ذهنی آگاه و مشورت با افرادی که سابقه چندین ساله دارند ساخت اتاق فرار را شروع کنیم. مجموعه های قدیمی و با سابقه که از محبوبیت و اعتبار برخوردار هستند رزرو بازیهای خود را فقط از طریق وب سایت خودشون ارائه می دهند.

بنابر این بعد از انتخاب نام بازی و طراحی سناریوی بازی آن را روی سایت خود بگذارید و لینک اول گوگل را از آن خود کنید.

 

طراح سایت اتاق فرار

طراحی وب سایت برای اتاق فرار یکی از کارهای تخصصی بحساب می رود که امروزه افراد بسیاری از این راه کسب درآمد میکنند. اما نکته حائز اهمیت آن است که هدف آنها فروش وب سایت می باشد نه درآمد مجموعه دار! مفتخریم اعلام کنیم ما درمجموعه آل اسکیپ رسالت خود را در زمینه طراحی سایت برای اتاق فرار بر اساس درآمد مجموعه دار اتاق فرار قرار دادیم.

هدف اصلی رونق و ترویج بازی های فکری اتاق فرار به عنوان یک سرگرمی آموزنده و حرفه ای می باشد.

 

سئوی سایت اتاق فرار

بعد از طراحی سایت نباید این نکته رو فراموش کنیم که سئوی سایت یا همون بهینه سازی کردن سایتمون برای موتورهای جستجو خصوصا گوگل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. سایت خوب سایتی هست که تمام نکات تکنیکال سئوی آن برای دیده شدن رعایت شده باشه. خیلی از طراح های سایت بدون در نظر گرفتن این موضوع سایت را طراحی میکنن. فقط کافیست برای سئوی سایت خود با مشاوران تیم طراحی سایت همرا دیزاین تماس بگیرید.

یک ویترین خوب برای مجموعه های حرفه ای و همین طور جذب مشتری و دنبال کننده در گوگل فقط با سئو محقق می شود.

جهت پرسش جهت پیشبرد سریع تر کارها و مشاوره با تیم طراحی سایت همرا دیزاین و جهت بررسی تعرفه قیمت ها فقط کافیست تماس بگیرید

کلید موفقیت در طراحی سایت شرکتی اتاق فرار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین گرایش مردم به خرید های آنلاین، داشتن سایت اختصاصی برای مجموعه های اتاق فرار نیز امری ضروری به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم سایت ساز مای اسکیپ را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با هزینه بسیار مناسب، سایت اختصاصی اتاق فرار خودتون رو داشته باشید …

امکانات سایت اسکیپ روم

هر سایتی با توجه به اهداف صاحب آن می تواند دارای امکاناتی باشد. یک سری از امکانات برای سایت شما واجب و یک سری  دیگر با توجه به اهداف تعیین می شود. در این بخش به تعدادی از مهم ترین امکانات می پردازیم.

 

۱- معرفی مناسب و کامل از اتاق فرار مرکز شما

در این بخش اگر دارای چند ژانر می باشید تقسیم بندی مناسبی داشته باشید، تا افراد براساس  علاقه خود یک ژانر و اتاق های مربوط به آن را مشاهده کنند.در ضمن برای هر یک از این اتاق ها یک توضیح جذابی از شکل و هدف اتاق فرار بیان نمایید تا آگاهی کاملی نسبت به آن پیدا کنند. این فرآیند باعث می شود تا رضایت مشتری بعد از پایان بازی خود کسب شود.

 

۲- معرفی سانس های استفاده

زمان هایی که می توانید خدمت دهی به مشتریان را داشته باشید تعیین نمایید تا افراد بتوانند با توجه به زمان بندی خود یک ساعت مناسبی را انتخاب کنند. بهتر است سیستم شما به صورت اینترنتی رزرو داشته باشد تا افراد بتوانند به راحتی رزرو و پرداخت خود را به صورت آنلاین صورت دهند.

 

۳- امکان رزروه و پرداخت آنلاین

بهتر است برای تکمیل کردن کار اینترنتی خود به دنبال کامل کردن حالت غیر حضوری باشید که افراد بدون آمدن بتوانند مراحل مربوط  به استفاده از خدمات خود را پیش ببرند. ایجاد سیستم رزروه و پرداخت آنلاین می تواند بخش تمام کننده سایت شما باشد که امکان استفاده از سایت شما را کامل می کند.

 

۴- تعبیه لوکیشن و راه های ارتباطی

برای برقراری ارتباط با شما نیاز است تا راه های ارتباطی غیرحضوری مانند شماره تماس و یا فرمی تحت عنوان ارسال پیام تعبیه کنید. در این صورت می توانید ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشید. همچنین در سایت خود لوکیشن خود را قرار دهید تا افراد به راحتی شما را پیدا کنند. ممکن است عده ای تازه به شهر شما آمده باشند و یا به علت بزرگی شهری مانند تهران نتوان به راحتی همه محله را آشنا بود به همین دلیل بهتر است راه مناسبی را پیش روی آن ها قرار دهید.

 

۵- بخشی برای ثبت نظرات و یا تالار گفت و گو

بخشی تحت عنوان آگاهی از نظرات مخاطبان قرار دهید تا بتوانید از نظرات آن ها خود و دیگر مخاطبان به راحتی استفاده کنند. از این طریق با توجه به تبادل نظر هم به نوعی برای ارتقاء سایت شما خوب می باشد و هم نوعی بازاریابی می باشد تا دیگران نیز ترغیب شوند تا به اتاق فرار در تهران یا شهرستان شما مراجعه کنند.

 

۶- ریسپانسیو بودن سایت

بخش زیادی از دنبال کنندگان شما می توانند از کسانی باشند که از طریق موبایل و یا دیگر ابزارهایی به غیر از کامپیوتر وارد سایت شما شوند. سایت شما باید این قابلیت را داشته باشد که بتواند به درستی صفحات سایت را برای مخاطبان به نمایش بگذارد.  به همین دلیل قابلیت واکنش گرا بودن برای سایت ها در حال حاضر برای کاربران و همچنین سئو بسیار مهم می باشد.

 

۷- ارتباط با شبکه های اجتماعی

جمعیت زیادی از مردم دارای فعالیتی در شبکه های اجتماعی می باشند. نادیده گرفتن آن ها می تواند بخش زیادی از مشتریان احتمالی شما را از دست دهید. به همین منظور بهتر است بهره مندی مناسبی از آن فضا  داشته باشید. یکی از بهترین راه ها ورودی گرفتن از آن طریق برای سایت شما می باشد. محبوبترین کانال ها برای مشتریان احتمالی شما می تواند بهترین مورد باشد. طراحی سایت شرکتی اتاق فرار در کنار فعالیت در فضای مجازی می تواند نتایج شگفتی به همراه داشته باشد.

 

۸- گرافیک مناسب

گرافیک و ظاهر سایت شما باید متناسب با فعالیت سایت شما باشد. هر کدام از صفحات می تواند دارای یک گرافیک مناسب با تناسب مناسب بین هم داشته باشد. شکل ظاهری باید به صورتی باشد که مخاطب با ورود به آن حس درست بودن را حس کند.

 

سئو سایت اتاق فرار

همون طور که در کمی بالاتر هم توضیح دادیم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می تواند یکی از مهم ترین بخش ها در سایت باشد. شما می توانید از این طریق سایت خود را در نتایج جستجو در رتبه های بالا قرار دهید. به نوعی می توان گفت با کمی تلاش و رعایت اصول آن می توانید به هدف اصلی خود یعنی بیشتر دیده شدن و در دیدگان مخاطبان قرار گیرید.

 

شما بهترین سایت و خدمات هم داشته باشید باید برای دیده شدن و معرفی خدمات شما در حوزه اتاق فرار یک سایت مناسب در جایگاه مناسبی داشته باشید. زمانی که فرد در اینترنت به دنبال مرکزی برای اتاق فرار  می باشد شما در نتایج اولیه قرار گیرید. با قرار گیری در صفحه اول احتمال دیده شدن بالا می رود و می تواند به افزایش ورودی سایت شما کمک کند.

 

موتورهای جستجو با آنالیز سایت ها به بررسی شرایط سایت ها برای قرار گیری در جایگاه های اول می پردازند. هر سایتی که بتواند شرایط بهتری برای مخاطب قراهم نماید و جوابگوی نیازهای آن ها باشد را در رتبه های اول قرار می گیرند. شما نیز نیاز دارید تا سایت خود را از این بابت رسیدگی کنید و در شرایط ایده آل قرار دهید تا دچار مشکلی نشوید.

هزینه-طراحی-سایت-اسکیپ-روم-یا-اتاق-فرار

طراحی سایت اختصاصی اتاق فرار

طراحی سایت می تواند در قالب های متفاوتی صورت بگیرد. یکی از این روش ها، که طرفداران خاص خود را دارد، طراحی اختصاصی و برمبنای کدنویسی کامل می باشد. در این روش شما از پایه شروع می کنید به طراحی سایت و هر آنچه که دوست داشته باشید را در سایت خود و در جای مناسب قرار می دهید.

 

شما می توانید دو حالت طراحی سایت داشته باشد یا از قالب های آماده استفاده کنید و یا خود به طراحی کامل بپردازید. این بستگی به اهداف و خواسته های شما دارد که کدام روش بتواند مناسب اهداف شما باشد. هر کدام از روش ها دارای مزایا و معایبی می باشد که در جای خود می تواند مناسب باشد. بنابراین نیاز است که انتخاب روش توسط یک متخصص صورت گیرد تا با توجه به آشنایی کامل نسبت به هر دو، یکی از آن ها را مناسب برای شما بداند.

 

شما از طریق ما می توانید هر دو روش را داشته باشید. اگر در زمان مشاوره به نتیجه ای در مورد هر کدام از روش ها رسیدیم، این توانایی وجود دارد که برای شما تهیه شود. از همه مهم تر پستیبانی مناسبی در ادامه برای هر کدام از روش ها می توانید داشته باشید و نگران چیزی نباشید.

 

هزینه طراحی سایت شرکتی اتاق فرار

یکی از دغدغه های اکثر افراد در هنگام طراحی سایت، قیمت طراحی سایت می باشد. هر شرکتی با توجه به تجربه و سیاست هایی که دارد می تواند قیمت های متفاوتی را پیشنهاد دهد. هر شرکتی باز چند نوع قیمت ارائه می دهد. ممکن است برای شما یک قیمت و برای فردی دیگر با اهداف دیگر یک قیمت دیگر را مشخص کند. دلیل اصلی آن، تفاوت در اهداف می باشد. شما برای برآورده کردن هر هدفی نیاز دارید تا یک سری امکانات فراهم آورید. به همین منظور قیمت ها نیز متفاوت است.

 

نوع هاست، دامنه، نوع طراحی سایت همه این موارد بستگی به اهداف شما دارد. هر چه اهداف شما بزرگتر باشد و همچنین دارای رقبای قوی تری باشید مطمئناً هزینه بیشتری در پی خواهد داشت. برای این منظور شما باید در زمان مشاوره مجموعه همرا دیزاین تمامی اطلاعات مربوط به کار و اهداف خود را بیان کنید تا براساس نقشه راه و قیمت مربوط به آن تعیین شود.

 

 

شما می توانید در این مجموعه نگرانی خود از بابت قیمت ها کاهش دهید. علاوه بر قیمت مناسبی که برای شما تدارک دیده شده است،  شرایط پرداخت به صورت اقساطی نیز دیده شده است. شرایطی که با نگاه حمایتی به فعالیت های تازه ایجاد شده است. برای کسب اطلاعات کافی از این شرایط با شماره تماس های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 

نتیجه گیری طراحی سایت شرکتی اتاق فرار

طراحی سایت شرکتی اتاق فرار می تواند با اهداف متفاوتی راه اندازی شود. اما عموماً دارای یک هدف مشخص می باشند که آن هم بهتر دیده شدن می باشد. طراحی سایت شرکتی باید دارای خصوصیات خاصی باشد که فقط یک فرد کاربلد می تواند آن را پیش ببرد. سپردن این کار به فرد نابلد می تواند مشکلاتی را برای شما به ارمغان آورد و از آن جایی که سایت شما به عنوان مهم ترین ابزار برای دیده شدن می باشد، ضعف در آن باعث ضربه به کل مجموعه کاری شما می شود.

 

شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر طراحی سایت از یک سایت با کیفیت رونمایی کنید که بتواند تمامی موارد و امکانات مدنظر شما را فراهم آورد. مجموعه همرا دیزاین با توجه به تجربیات زیادی که در این زمینه کسب نموده است، می تواند طراحی سایت اسکیپ روم شما را به صورت کاملاً حرفه ای انجام دهد. برای اطلاع کامل از شرایط کاری می توانید با شماره تماس های مشاوران مجموعه تماس حاصل نمایید تا به صورت رایگان از تمامی مراحل اطلاعات کسب نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *