motin

اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام به عنوان دومین پلتفرم پر بازدید به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها تبدیل شده که با وجود بیش از یک میلیارد کاربر فعال نمی‌توان به راحتی از قدرت تأثیر گذاری آن در کسب و کار ها گذر کرد. با توجه به اینکه امروزه کاربران بسیاری با این فضا آشنایی پیدا کرده اند و به مرور زمان جزئی از زندگی آنان، چه برای سرگرمی و چه برای پیدا کردن منابع در حوزه های مختلف شده است. شاید در سال های ابتدایی افراد به عنوان یک شبکه اجتماعی عادی آن را در نظر می‌گرفتند اما هم اکنون تولید محتوا در اینستاگرام یکی از بزرگ ترین ابزارهایی می‌باشد که به معرفی شما به دیگران و افزایش بازده کسب و کار شما به طرز بسیار زیادی کمک می‌کند.

 • طراحی پست اینستاگرام
 • طراحی استوری اینستاگرام
 • ادمین اینستاگرام
 • تبلیغات در اینستاگرام
 • عکاسی تبلیغاتی
 • ویدیو رئال

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام، روشی جدید برای صاحبان کسب‌ و کار است تا با مخاطبان هدف خود ارتباط بهتری برقرار کرده و محصولات خود را در قالبی جدید معرفی کنند. البته این مفهوم تنها به معرفی محصولات محدود نمی‌شود و برای این نوع فعالیت باید ارتباط منطقی مؤثر با مخاطب و مشتری برقرار شود. به عنوان مثال اطلاع‌ رسانی های دقیق، اعتماد سازی و نشان دادن باطن کسب و کار، احترام به نظرات، انتقادات، پیشنهادات و تجربیات مشتری و مواردی از این قبیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

درآمد زایی در اینستاگرام را به دو روش می‌توان انجام داد:

روش اول: تبلیغ کسب و کار از طریق اینفلوئنسرها و سلبریتی ‌های اینستاگرام

روش دوم: تولید محتوای یونیک و اختصاصی در صفحه خود و تلاش برای افزایش فالوئرها

بهترین نوع فعالیت در اینستاگرام، استفاده از هر دو روش بالا با استفاده از یک استراتژی و برنامه ریزی منظم می‌باشد. یعنی ابتدا صفحه خود را به حدی از پیشرفت برسانید، ظاهر آن‌ را مرتب کنید، محتوای مفید و موثر تولید کنید و سپس برای معرفی کسب و کار خود از صفحات محبوب اینستاگرام اقدام به تبلیغات کنید.

اینستاگرام مارکتینگ برای چه کسب و کارهایی مفید است؟

می‌توان با قاطعیت گفت برای تمامی اصناف و مشاغل از جمله کسب و کار های کوچک و خانگی تا کسب و کار های بزرگ و حتی بین المللی مناسب بوده و به شدت در بازده کسب و کار شما تاثیرگذار است. موفقیت به کمک اینستاگرام زمانی تضمین می‌شود که شما اصول درست فعالیت در اینستاگرام را بلد باشید چرا که اینستاگرام روز به روز در حال تکامل و پیشرفت است.
اینستاگرام با بیش از بک میلیارد کاربر فعال، بهترین پلتفرم برای فعالیت کسب و کار ها است اما نکته قابل توجه آن است که آیا امکان دیده شدن برند شما در این دنیای شلوغ وجود دارد؟ بله. به واسطه استراتژی و برنامه ریزی های منظم می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید.
فعالیت در اینستاگرام به یک استراتژی متفاوتی نیاز دارد و شما می‌توانید در هر جایی که هستید و نیاز به ارتقای کار خود دارید با مشاوران و کارشناسان تیم همرا دیزاین تماس بگیرید تا بتوانیم در این امر یاری رسان شما عزیزان باشیم.

ما هستیم تا کسب و کارتان را توسعه دهید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان و ثبت سفارش خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل انجام پروژه اینستاگرام مارکتینگ در تیم همرا دیزاین

1. ثبت درخواست
2. مشاوره رایگان با کارشناس مربوط اینستاگرام مارکتینگ
3. نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت و ارتقای پیج کسب و کارشما
4. تحقیق و بررسی محتوا توسط تیم اینستاگرام مارکتینگ
5. ارائه طرح پلن اولیه جهت ارتقای پیج کسب و کار شما
6. عقد قرارداد ماهانه جهت شروع فعالیت
7. هماهنگی جهت اجرای کار توسط تیم همرا دیزاین تا یک هفته بعد از عقد قرارداد
8. دریافت تایید نهایی از کارفرما و اعلام برنامه و تقویم محتوایی پیج اینستاگرام
9. شروع کار بصورت ماهانه با رعایت اصول ذکر شده در قرارداد و تا مدت زمان توافق شده

موارد ویژه ای که با انتخاب پکیج اینستاگرام مارکتینگ همرا دریافت خواهید کرد:

1. تولید محتوا منظم طبق قرارداد (پست، استوری و …)
2. کپشن نویسی و هشتگ گذاری اصولی جهت افزایش بازدید
3. مدیریت و آنالیز هفتگی و ماهانه پیج اینستاگرام
4. برقراری تعامل برنامه ریزی شده با پیج های مختلف جهت افزایش مخاطب
5. ارائه گزارش ماهیانه از نحوه عملکرد تیم همرا دیزاین
6. ارائه تقویم محتوایی از نحوه اجرای کار در ابتدای هر ماه

برخی از نمونه کارهای اینستاگرام مارکتینگ در مجموعه همرا دیزاین

دلایل اهمیت اینستاگرام مارکتینگ

این شبکه اجتماعی بهترین فرصت و یکی از قوی ترین ابزار ها برای تمامی کسب ‌و کارهای کوچک تا بزرگ می‌باشد، کسب ‌و کارهای کوچک به کمک اینستاگرام می‌توانند نام خود را سر زبان‌ ها بیندازند، مشتری جدید جذب کنند و مشتری‌های قدیمی را حفظ کنند و در نهایت، فروش خود را افزایش دهند و همچنین کسب و کار های بزرگ می‌توانند با استفاده از اینستاگرام به بزرگ تر و حرفه ای شدن کسب و کار خود بپردازند. امروزه اینستاگرام دیگر فقط محلی برای خوش‌ گذرانی نیست. این پلتفرم به کسب ‌و کارها اجازه می‌دهد که با مخاطبان خود به صورت مستقیم صحبت کنند، محصولات خود را به نمایش بگذارند و وفاداری مشتریان قدیمی و فعلی خود را افزایش دهند.

سایت یا اینستاگرام؟

به طور کلی اینستاگرام و تمام شبکه های مجازی بدون شک یکی از مهمترین شاخه های دیجیتال مارکتینگ را تشکیل می‌دهند که در دنیای امروز تاثیرات زیادی را بر روی مخاطبان بسیاری گذاشته است. از این رو فعالیت حرفه ای در این زمینه می‌تواند کمک چشمگیری را به پیش برد اهداف و افزایش رانمان کسب و کار شما کند. همچنین در رابطه با سایت هم موارد ذکر شده صادق می‌باشد و در جواب اینکه برای شما بهتر است سایت راه اندازی کنید یا اینستاگرام، پیشنهاد ما این است که با کارشناس های مجموعه همرا دیزاین در ارتباط باشید که طی مشاوره تخصصی و بررسی شرایط و موارد مختلف، به نتیجه نهایی برسید.

وجه تمایز تیم اینستاگرام همرا دیزاین چیست؟

تیم همرا دیزاین سعی کرده است که خدمات و پیشنهاداتی مناسب برای تمامی کسب و کار های کوچک و بزرگ داشته باشد. به همین دلیل برای اختصاص استراتژی و برنامه ریزی فعالیت، نیاز است تا جلسه ای برای هماهنگی و شناسایی نیازهای کسب و کار شما صورت بگیرد.

مراحل اولیه قبل از شروع فعالیت جدی در اینستاگرام

1. راه اندازی پیج بیزنسی اینستاگرام
2. شناسایی رقبا و جذب مخاطبان هدف
3. تعیین اهداف کوتاه و بلند مدت برای فعالیت
4. طراحی تم خاص برای پیج اینستاگرام
5. برنامه ریزی برای تولید محتوای مناسب و منظم
6. ارزیابی و ارائه آنالیز از کاربران و عملکرد پیج اینستاگرام
7. مشاوره و ارائه پیشنهادات برای بهبود عملکرد پیج اینستاگرام
8. لینک سازی مناسب با سایت و سایر راه های ارتباطی کسب و کار شما
9. تنظیم تقویم محتوایی هدفمند
10. مشخص کردن وجه تمایز میان برند شما و مابقی رقبای هم صنف
11. مشخص کردن پتانسیل ها و راه های تبلیغاتی متناسب با کسب و کار شما

طراحی پست و استوری اینستاگرام مارکتینگ همرا دیزاین

در مرحله اول باید در صورت نیاز برای پست و استوری های شما قالب طراحی شود که این قالب در واقع همان تم پیج شما اساس استاندارد های هویت بصری مختص به نوع کسب و کار شما می‌باشد. این قالب‌ها می‌توانند در بردارنده رنگ سازمانی، لوگو و دیگر عوامل مرتبط با برند شما مانند اطلاعات تماس و غیره باشند. زمانی که شما چنین قالبی داشته باشید ظاهر پیج اینستاگرام شما مرتب و آراسته خواهد بود و همین مرتبی و آراستگی در ذهن مخاطب ماندگار خواهد شد. این کار را می‌توانید با مراجعه به تیم همرا دیزاین و بعد از مشورت با تیم طراحی گرافیک انجام دهید و قالبی زیبا و استاندارد برای پیج کاری خود داشته باشید.

ادمین اینستاگرام مارکتینگ همرا دیزاین

ازجمله اصطلاحات رایج بین فعالان دنیای مجازی، کلمه ادمین است که امروزه ادمین سایت، اینستاگرام یا سایر شبکه‌ های اجتماعی، یک شغل محسوب می‌شود. شاید با خودتان بگویید اینستاگرام فضای ساده ای است و نیاز به هزینه کردن ندارد اما باید این نکته را حتما در نظر بگیرید که با توجه به گسترش فعالیت در بستر اینترنت، ماهیت بسیاری از کسب و کارها تغییر کرده و روش های تبلیغات و فعالیت مخصوص به خود را دارند. بنابراین اگر بخواهیم از تمام پتانسیل های این فضا به خوبی بهره ببریم، باید با دیدگاه حرفه ای تری به مدیریت صفحه اینستاگرام خود بپردازیم. در ایران از اینستاگرام به جز جنبه تفریحی و سرگرمی، به هدف بازاریابی و فروش هم استفاده می‌شود .ادمین اینستاگرام شخصی است که مدیریت پیج شما را در اینستاگرام بر عهده می گیرد و با استفاده از روش های گوناگون نظیر تولید محتوا، تحلیل و آنالیز پیج، تامین امنیت پیج و… به رشد صفحه شما در این شبکه اجتماعی پر طرفدار، کمک بسیاری می‌کند.

تبلیغات در اینستاگرام مارکتینگ همرا دیزاین

برای رشد کسب و کارتان باید از تمامی فرصت‌های تبلیغاتی استفاده کنید تا هم معرفی برند شما به خوبی انجام شود و هم ارتباط مؤثرتر و البته پیوسته‌ ای با مشتریان خود برقرار کنید.

عکاسی تبلیغاتی همرا دیزاین

تصور کنید محصول جدیدی از یک برند تولید و به بازار عرضه شود. تا زمانی که عکس جذابی از محصول تهیه و منتشر نشود استقبال کمتری برای فروش خواهد داشت که در یک تصویر تبلیغاتی هدف نهایی، کارایی محصول مورد نظر است. می‌توان با صحنه پردازی ها و حتی با اجرای جلوه های ویژه، ذهن بیننده را از جزییات محصول رها کرده و او را غرق در مفهوم کلی و تمایز آن محصول با دیگر رقبایش کرد. و این تفاوت اصلی یک عکس تبلیغاتی با یک عکس صنعتی است.

ویدیو رئال همرا دیزاین

از دیگر راه های جلب اعتماد مخاطب، ساخت ویدیو رئال می‌باشد. بسیاری از شرکت ها و فعالان اصناف مختلف می‌توانند پس از انتشار محتوای ویدیویی محصولات و منتشر کردن ویدیوهای جدید خود به صورت مستمر، در جهت ماندگاری نام برند خود در ذهن و خاطر کاربران قدم بردارند.

سئوالات متدوال اینستاگرام مارکتینگ

در صورتی که سوال مد نظر خود را نیافتید با کارشناسان همرا دیزاین در ارتباط باشید.

چرا اینستاگرام مارکتینگ؟

امروزه برای بازاریابی راه‌ های مختلفی وجود دارد، اما مهم این است که با توجه به نوع کسب کار خود، بهترین راه‌ را انتخاب کنید که اینستاگرام به دلیل اینکه یکی از پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی داخل ایران است، این فرصت برای شما ایجاد شده که بتوانید محصولات و خدمات خود را در این شبکه معرفی کرده و به فروش برسانید.

چه مدت طول میکشد که به نتیجه برسم؟

از آن جایی که دنیای تبلیغات بینهایت بوده و انتها ندارد، مدت زمان رسیدن شما به نتیجه دلخواه رابطه مستقیم با بودجه و پلنی که انتخاب می‌کنید دارد. قطعا هر میزان هزینه بیشتر و البته هزینه هدفمند و اصولی بابت تبلیغات و فعالیت خود کنید زودتر به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

تبلیغات تنها کافیه؟

این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید که تبلیغات به تنهایی کافی نیست. برای اینکه نتیجه بگیرید اول باید بابت تولید محتوای پیج خود برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنید.

چقدر باید هزینه کنیم؟

مقدار هزینه‌ ی لازم، بستگی به کسب و کار شما و مقدار زمان مد نظر برای رسیدن به نتیجه دارد.

آیا اینستاگرام مارکتینگ برای کسب و کار های کوچک مناسب است؟

بله. کسب و کارهای کوچک فرصت برند سازی و جذب مخاطب را به خوبی در این فضا دارند. و این امر برای کسب و کار های بزرگ نیز صادق می‌باشد.

چرا اینستاگرام مارکتینگ برای کسب و کارها مهم است؟

اینستاگرام فضایی بسیار قوی برای رسیدن به مشتریان احتمالی می‌باشد. کاربران در طول روز، زمان زیادی را در این فضا صرف می‌کنند. تنوع تبلیغاتی در این فضا بسیار گسترده بوده و استفاده از امکاناتی از جمله پست، استوری، لایو، ریلز، هشتگ، ورود به اکسپلور و … از مواردی هستند که در صورتی که فعالیتی اصولی انجام دهید شما می‌توانید از آن ها استفاده موثری کنید. علاوه بر آن روش های تبلیغاتی متنوعی برای هر کسب و کار نیز وجود دارد، که همگی می‌توانند هویت بخشی مناسبی را برای یک فعالیت اقتصادی به وجود آورند. از همه مهم تر اینکه در هیچ کدام از شبکه های مجازی تا این حد ارتباط و تعامل بین شما و کاربران وجود نداشته و شما می‌توانید از طریق اینستاگرام خیلی راحت و موثر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

تولید محتوا پیج اینستاگرام مشاغل

 • پیج اینستاگرام مشاغل لوازم خانگی
 • پیج اینستاگرام صنایع و کارخانجات
 • پیج اینستاگرام آموزشی
 • پیج اینستاگرام اطلاعات شرکت ها
 • پیج اینستاگرام مشاغل مجالس و مراسم
 • پیج اینستاگرام مشاغل ابزار و یراق
 • پیج اینستاگرام فروشگاهی
 • پیج اینستاگرام مشاغل اقتصاد و بازرگانی
 • پیج اینستاگرام بهداشت و درمان
 • پیج اینستاگرام اطلاعات پزشکان
 • پیج اینستاگرام مشاغل آرایشی و بهداشتی
 • پیج اینستاگرام مشاغل پوشاک
 • پیج اینستاگرام مشاغل تاسیسات
 • پیج اینستاگرام ورزشی
 • پیج اینستاگرام مشاغل چاپ و تبلیغات
 • پیج اینستاگرام مشاغل ساختمانی
 • پیج اینستاگرام مشاغل اتومبیل
 • پیج اینستاگرام مشاغل حمل و نقل
 • پیج اینستاگرام اطلاعات مشاورین
 • پیج اینستاگرام اطلاعات مهندسان
 • پیج اینستاگرام مشاغل فرهنگ و هنر
 • پیج اینستاگرام مشاغل فنی مهندسی
 • پیج اینستاگرام مشاغل فن آوری اطلاعات
 • پیج اینستاگرام مشاغل مواد غذایی
 • پیج اینستاگرام مشاغل معادن و فلزات
 • پیج اینستاگرام مشاغل سفر و گردشگری
 • پیج اینستاگرام املاک
 • پیج اینستاگرام میوه فروشی
 • پیج اینستاگرام کاشی و سرامیک
 • پیج اینستاگرام اجاره جرثقیل
 • پیج اینستاگرام تجهیزات شبکه
 • پیج اینستاگرام آژانس هواپیمایی
 • پیج اینستاگرام آژانس مهاجرتی
 • پیج اینستاگرام آژانس تبلیغاتی
 • پیج اینستاگرام برش بتن
 • پیج اینستاگرام حسابداری
 • پیج اینستاگرام اتاق فرار
 • پیج اینستاگرام لوازم صوتی و تصویری
 • پیج اینستاگرام فروش تشک تخت
 • پیج اینستاگرام سمساری
 • پیج اینستاگرام انگلیسی
 • پیج اینستاگرام لوازم یدکی خودرو
 • پیج اینستاگرام کابینت سازی
 • پیج اینستاگرام گل فروشی
 • پیج اینستاگرام تعمیرات لوازم خانگی
 • پیج اینستاگرام موسسه حقوقی
 • پیج اینستاگرام موسسات آموزشی
 • پیج اینستاگرام آموزش نقاشی
 • پیج اینستاگرام آموزش خطاطی
 • پیج اینستاگرام آموزش رانندگی
 • پیج اینستاگرام آموزش خیاطی
 • پیج اینستاگرام آموزش موسیقی
 • پیج اینستاگرام مبلمان
 • پیج اینستاگرام پزشکی و سلامت
 • پیج اینستاگرام لوازم جانبی موبایل
 • پیج اینستاگرام دوربین مداربسته
 • پیج اینستاگرام باربری
 • پیج اینستاگرام چاپ و تبلیغات
 • پیج اینستاگرام کلینیک زیبایی
 • پیج اینستاگرام فروش پلاستیک
 • پیج اینستاگرام نجاری
 • پیج اینستاگرام فرش و موکت
 • پیج اینستاگرام لباس و پوشاک
 • پیج اینستاگرام کارتن سازی
 • پیج اینستاگرام لوازم ساختمانی
 • پیج اینستاگرام لوازم آرایشی و بهداشتی
 • پیج اینستاگرام فروشگاه لوازم خانگی
 • پیج اینستاگرام یونولیت
 • پیج اینستاگرام قالیشویی
 • پیج اینستاگرام عایق کاری
 • پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ
 • پیج اینستاگرام استدیو عکاسی

تولید محتوا پیج اینستاگرام استان ها

 • پیج اینستاگرام گیلان
 • پیج اینستاگرام سیستان بلوچستان
 • پیج اینستاگرام کهگیلویه و بویر احمد
 • پیج اینستاگرام فارس
 • پیج اینستاگرام رشت
 • پیج اینستاگرام زاهدان
 • پیج اینستاگرام یاسوج
 • پیج اینستاگرام شیراز
 • پیج اینستاگرام کرمان
 • پیج اینستاگرام بوشهر
 • پیج اینستاگرام خراسان رضوی
 • پیج اینستاگرام مشهد
 • پیج اینستاگرام زنجان
 • پیج اینستاگرام مرکزی
 • پیج اینستاگرام اراک
 • پیج اینستاگرام خوزستان
 • پیج اینستاگرام اهواز
 • پیج اینستاگرام ایلام
 • پیج اینستاگرام همدان
 • پیج اینستاگرام البرز
 • پیج اینستاگرام کرج
 • پیج اینستاگرام اصفهان
 • پیج اینستاگرام مازندران
 • پیج اینستاگرام ساری
 • پیج اینستاگرام کردستان
 • پیج اینستاگرام سنندج
 • پیج اینستاگرام آذربایجان
 • پیج اینستاگرام ارومیه
 • پیج اینستاگرام چهار محال بختیاری
 • پیج اینستاگرام شهر کرد
 • پیج اینستاگرام کرمانشاه
 • پیج اینستاگرام لرستان
 • پیج اینستاگرام خرم آباد
 • پیج اینستاگرام سمنان
 • پیج اینستاگرام یزد
 • پیج اینستاگرام خراسان جنوبی
 • پیج اینستاگرام بجنورد
 • پیج اینستاگرام قزوین
 • پیج اینستاگرام تهران
 • پیج اینستاگرام هرمزگان
 • پیج اینستاگرام بندرعباس
 • پیج اینستاگرام اردبیل
 • پیج اینستاگرام تبریز
 • پیج اینستاگرام قم
 • پیج اینستاگرام کیش
 • پیج اینستاگرام قشم