طراحی-سایت

طراحی سایت

همرا دیزاین به دلیل داشتن خدمات متنوع در زمینه های طراحی و توسعه وب سایت و اپلیکیشن و خدمات اینستاگرام مارکتینگ همراه با نیروهای متخصص و با تجربه انتخاب خوبی برای داشتن همراهی مطمئن برای شروع کسب و کار در بستر اینترنت می‌باشد. ما در مجموعه همرا دیزاین قدم به قدم تا رسیدن به اهداف مشتریان همراهشان هستیم. کارشناسان ما در این مجموعه پس از ارئه مشاوره تخصصی و رایگان به شما عزیزان و بررسی اهداف و مسیرهای رسیدن به آن ها، می‌پردازیم تا تمامی مراحل شفاف باشند که شما با خیالی آسوده از طراحی سایت و همچنین تمامی خدمات مجموعه همرا دیزاین بهره مند شوید.

 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت اختصاصی
 • ریدیزاین سایت
 • طراحی سایت چند زبانه
 • طراحی سایت خدماتی
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت خبری

اهمیت طراحی سایت!

طراحی وب سایت شامل همان مواردی می‌باشد که شما در طول استفاده از یک سایت به آن نیاز دارید که میتوان به موارد مختلفی از جمله طراحی ظاهری سایت، چیدمان و امکانات مربوط به آن اشاره نمود. یک سایت خوب و حرفه ای در تمامی موارد به صورت مناسب طراحی می‌شود. ضعف در هر کدام از بخش ها می‌تواند باعث ضربه زدن به فعالیت / کسب و کار آنلاین شما شود. امروزه با گسترش اینترنت بخش زیادی از مردم از این فضا استفاده می‌کنند. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از کسب و کارها در فضای مجازی فعالیت داشته و امکان سرویس دهی به صورت غیر حضوری فراهم شود. طراحی سایت امروزه به یک امر ضروری تبدیل شده به صورتی که عدم حضور در این فضا می‌تواند به کسب و کار شما ضربه بزند در حال حاضر با توجه به اینکه بخش زیادی از مردم قبل از دیدار حضوری به سایت شما مراجعه می‌کنند، باید وب سایتتان از ظاهر و کیفیت مناسبی برخوردار باشد. طبق آمار جهانی اگر سرعت بارگذاری سایت بیشتر از ۷ ثانیه طول بکشد کاربران صفحه را به سرعت می‌بندند و باعث افزایش نرخ دفع کاربری یا بانس ریت سایت شما می‌شود. پس اگر به فکر رضایت و نگهداری کاربران و تجربه کاربری خوشایندی برای آنها هستید، طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا اختصاصی و برنامه نویسی شده؟

شما در دو حالت ممکن است که شما به دنبال این باشید که تفاوت طراحی سایت با وردپرس و کد نویسی را بدانید. در حالت اول قطعا شما می‌خواهید کسب و کار خود را به سمت فضای وب بیاورید و در حالت دوم طراحی سایت را یاد بگیرید تا از طریق آن کسب درآمد کنید. در هر دو حالت مهم ‌ترین مسئله برای شما، قطعا هزینه و زمان خواهد بود، چرا که زمان یادگیری و پیاده‌ سازی سایت برای هر دو روش، متفاوت است و علاوه بر زمان، مولفه‌های دیگری نیز وجود دارند که روی میزان هزینه ‌ی پیاده‌ سازی سایت و طراحی آن تاثیر می‌گذارند. شاید در گذشته چندان تشخیص این مسئله سخت نبود و شما به ‌راحتی می‌توانستید طراحی اختصاصی را برای داشتن یک سایت انتخاب کنید، اما با روی کارآمدن سایت‌ های وردپرسی، تا حدودی انتخاب‌ ها سخت شد و البته نا گفته نماند که هزینه ‌ها برای داشتن یک سایت تا حدود زیادی کاهش پیدا کرد.

ما هستیم تا کسب و کارتان را توسعه دهید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان و ثبت سفارش خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل طراحی سایت در مجموعه همرا دیزاین

1. ثبت درخواست
2. مشاوره رایگان با کارشناس مربوط طراحی سایت
3. نیاز سنجی و برنامه ریزی برای راه اندازی سایت
4. تحقیق و بررسی محتوا
5. طراحی قالب اصلی سایت
6. ورود اطلاعات اولیه سایت (طبق برنامه)
7. تست و بازنگری سایت

پکیج های طراحی سایت در مجموعه همرا دیزاین

برنزی

این پکیج اقتصادی ترین پکیج طراحی سایت همرا دیزاین بوده که مناسب مشاغل و کسب و کار های نو پا است که می‌خواهند ویترینی از کسب و کار خود به نمایش بگذارند. جزئیات طرح قابل مذاکره می‌باشد.
2 ماه پشتیبانی رایگان

نقره ای

این پکیج شامل پیاده سازی موارد بیشتری به نسبت پکیج قبلی از جمله امکان فروش اینترنتی محصولات و داشتن درگاه پرداخت و موارد متعدد دیگری می‌باشد. جزئیات طرح قابل مذاکره می‌باشد.
3 ماه پشتیبانی + 2 مقاله رایگان

طلایی

این پکیج جزو پکیج های حرفه ای می‌باشد که در آن علاوه بر امکانات متعدد می‌توان به مدیریت حرفه ای تر و ساخت پلاگین های اختصاصی نیز اشاره کرد. جزئیات طرح قابل مذاکره می‌باشد.
6 ماه پشتیبانی + 4 مقاله رایگان

اختصاصی

این پکیج شامل برنامه نویسی اختصاصی برای سایت شما می‌باشد و مناسب افرادی است که می‌خواهند مدیریت و پردازشی خاص در سایت خود انجام دهند. جزئیات طرح قابل مذاکره می‌باشد.
متغیر نسبت به نوع پروژه

لازم به ذکر است مبالغ فوق به صورت میانگین در نظر گرفته شده و هزینه ی دقیق پروژه طی مشاوره به نسبت درخواست ها و ویژگی هایی که می‌خواهید در سایت خود داشته باشید، مشخص می‌شود. همچنین هزینه هاست، دامین و موارد جانبی بر عهده کارفرما می‌باشد و جزو مبالغ بالا در نظر گرفته نخواهد شد.

موارد ویژه ای که با انتخاب پکیج طراحی سایت همرا دریافت خواهید کرد:

1. پشتیبانی رایگان فنی 2 الی 6 ماهه
2. 2 الی 4 مقاله رایگان مرتبط با کسب و کار شما
3. جلسه آموزشی آنلاین و حضوری آموزش کار با سایت

ارائه خدمات بدون محدودیت زمانی

شما در دو حالت ممکن است که شما به دنبال این باشید که تفاوت طراحی سایت با وردپرس و کد نویسی را بدانید. در حالت اول قطعا شما می‌خواهید کسب و کار خود را به سمت فضای وب بیاورید و در حالت دوم طراحی سایت را یاد بگیرید تا از طریق آن کسب درآمد کنید. در هر دو حالت مهم ‌ترین مسئله برای شما، قطعا هزینه و زمان خواهد بود، چرا که زمان یادگیری و پیاده‌ سازی سایت برای هر دو روش، متفاوت است و علاوه بر زمان، مولفه‌های دیگری نیز وجود دارند که روی میزان هزینه ‌ی پیاده‌ سازی سایت و طراحی آن تاثیر می‌گذارند. شاید در گذشته چندان تشخیص این مسئله سخت نبود و شما به ‌راحتی می‌توانستید طراحی اختصاصی را برای داشتن یک سایت انتخاب کنید، اما با روی کارآمدن سایت‌ های وردپرسی، تا حدودی انتخاب‌ ها سخت شد و البته نا گفته نماند که هزینه ‌ها برای داشتن یک سایت تا حدود زیادی کاهش پیدا کرد.

بازاریابی آنلاین

تمامی متخصصین حوزه بازاریابی، بخشی را تحت عنوان بازاریابی دیجیتال برای سازمان خود تعریف می‌کنند. طراحی سایت با دامنه و خصوصیات مناسب می‌تواند بهترین لوکیشن برای بازاریابی اینترنتی سایت شما باشد. تنوع روش های دیجیتال مارکتینگ باعث شده است تا افراد به صورت بهینه و تخصصی از این روش ها استفاده کنند.

امکان استفاده غیر حضوری از خدمات

همه کسب و کارها می‌توانند تمامی خدمات خود و یا بخش زیادی از روند ارائه خدمات خود را در سایت پیاده سازی نمایند تا از آن طریق کاربران بتوانند از خدمات سایت استفاده کنند. به همین خاطر شما محدود به محله ای نمی‌باشید و هر کس از هر جایی فقط با استفاده از اینترنت می‌تواند به سایت شما دسترسی داشته باشند.

رقابت حرفه ای با رقبا

اگر در فضای اینترنت حضور نداشته باشید، بخش بزرگی از فضای کسب و کاری خود را از دست می‌دهید. حال اگر رقبای شما در این بخش فعالیت خوبی داشته باشند، می‌توانند به راحتی از شما جلو زده و بهتر از شما کسب و کار خود را به کاربران نشان دهند.

برندسازی با راه اندازی سایت

رشد کسب و کار شما بستگی به یک سلسه فعالیت هایی دارد که باید به صورت اصولی و هماهنگ پیش برود. طراحی سایت نیز بخشی از این برند سازی می‌باشد که می‌تواند در ذهن مخاطبان ماندگار شود.

کاهش هزینه ها

رشد کسب و کار شما بستگی به یک سلسه فعالیت هایی دارد که باید به صورت اصولی و هماهنگ پیش برود. طراحی سایت نیز بخشی از این برند سازی می‌باشد که می‌تواند در ذهن مخاطبان ماندگار شود.

ارتباط سریع و راحت

سایت ها معمولاً دارای راه های ارتباطی زیادی می‌باشند که می‌توان براساس بازار هدف خود راه هایی را انتخاب کرد. قرار دادن شماره تماس ها، آدرس، فرم ارتباطی از جمله مواردی می‌باشد که در سایت ها می‌توان آن را مشاهده کرد. به همین خاطر مخاطبین می‌توانند به راحتی و بدون دردسر با شما ارتباط برقرار کنند.

آنالیز بهتر مخاطبان توسط وب سایت

شما اگر ضعف های خود و همچنین نیازهای مخاطبین را بشناسید می‌توانید بهتر کسب و کار خود را پیش ببرید. همچنین با ابزارهای کمکی موجود در اینترنت می‌توانید نتایج بسیار هیجان انگیزی را از سایت خود داشته باشید.

امکانات مربوط به اهداف سایت

هر کسب و کاری متناسب با اهداف خود نیاز دارد تا یک سری امکانات در سایتش قرار گیرد. مثلا در سایتهای فروشگاهی روند ثبت سفارش و پرداخت آنلاین بسیار مهم می‌باشد.

ارتباط با ما

در بخش های مناسب سایت خود راه های ارتباطی و دسترسی به خود را ثبت نمایید. روش هایی را تعریف کنید که مخاطبان شما راحت بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

درباره ما

مطالبی درباره خود و اهداف کسب و کار خود بیان نمایید تا آشنایی مناسبی بین شما و کاربران صورت گیرد. از بیان مطالب اغراق آمیز اکیداَ جلوگیری کنید.

تولید محتوای حرفه ای

محتوای با کیفیت جایگاه خاصی در سایت شما دارد. موتورهای جستجو نیز به سایت هایی که دارای تولید محتوای با کیفیتی هستند، جایگاه ویژه ای اختصاص میدهند.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی حرفه ای سایت یکی از اولویت های اساسی هر سایتی می‌باشد. برای اینکه بتوانید سایت خود را همیشه در تراز اول قرار دهید باید به آن رسیدگی کنید.

امنیت بالا

برای سایت‌ها مخصوصاً سایت‌هایی که نیاز است اطلاعاتی از کاربر ثبت یا پرداختی صورت گیرد امنیت بسیار مهم است. باید حتما امنیت سایت شما تضمین شود.

دسته‌بندی محصولات

اگر خدمات یا محصولات شما دارای بخش های زیادی می‌باشد، باید حتما به صورت حرفه ای و متناسب با سلیقه مخاطب دسته بندی بشوند.

کاربری راحت

منظور از مورد یعنی شما تمامی امکانات سایتتان را برای استفاده راحت مخاطبان رعایت کنید تا مخاطبان دسترسی راحتی به تمامی بخش‌های سایت داشته باشند.

روان بودن

سایت شما باید به گونه ای روان و بدون باگ باشد، که مخاطب حین کارکردن با بخش های مختلف سایت شما، اصلا حس ناخوشایندی نداشته باشد.

ریسپانسیو بودن

حجم زیادی از ترافیک سایت ها را دستگاه هایی غیر از کامپیوتر (موبایل و تبلت) تشکیل می‌دهند. به همین دلیل سایت ها باید دارای استانداردهای ریسپانسیو باشند.

گرافیک جذاب

علاوه بر اینکه رنگ و طرح جذابی را باید در نظر گرفت، فونت مناسب و اندازه کلمات نیز باید دارای هماهنگی خاصی بوده تا کارآمدی خود را از دست ندهند.

شبکه های اجتماعی

همه ما بخش زیادی از زمان خود را در طول روز در این فضا سپری می‌کنیم به همین جهت نیز امروزه سوشال مدیا نقش پر اهمیتی در پیشرفت کسب و کار ها دارد.

سرعت بالا

برفرض شما وارد سایتی شدید که سرعت آن پایین بوده، واکنش شما چیست؟
احتمال خروج شما از آن بالا می‌باشد. پس سرعت سایت اهمیت بالایی دارد.

انواع طراحی سایت مناسب برای کسب و کارها

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه و با توجه به شرایط موجود در جامعه، هر کسب و کاری نیازمند آن است برای اینکه بتواند همچنان در مسیر رقابت با سایر رقبای خود باقی بماند یک وب‌ سایت فروشگاهی را در کنار کسب ‌وکار خود ایجاد کند. البته طراحی فروشگاه اینترنتی تنها به کسب و کارهای فعال خلاصه نمی‌شود و هر شخصی که شرایط ایجاد کسب و کار فیزیکی را ندارد هم می‌تواند به این گزینه عالی و مزایای آن فکر کند. در سال های گذشته و با وجود بیماری کرونا درآمد فروشگاه‌های آنلاین بر خلاف تمام کسب و کاری فیزیکی که کاهش داشته‌ اند، با افزایش چشمگیری روبه رو بوده است. بسیاری از کسب و کارها نیز توانستند با کوچ کردن به سمت طراحی سایت، بخش زیادی از ضرر و زیان‌ های خود را جبران کنند.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

• امکان اتصال به درگاه‌های امن پرداخت اینترنتی
• سبد خرید برای محصولات همراه با ارائه کد تخفیف
• امکان نظرسنجی برای کاربران و مشتری ها
• مدیریت محصولات، کاربران، سفارش‌ها، برندها، مقالات و اخبار به صورت مجزا
• طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)
• برند سازی و ایجاد محبوبیت در کمترین زمان به کمک روش‌های مختلف مثل سئو
• هزینه به مراتب کمتر
• محدود نبودن به یک مکان و جغرافیای خاص

طراحی سایت شرکتی

شرکت های مختلف با طراحی سایت می¬توانند خدمات و نمونه کارهای خود را برای معرفی و یا حتی با توجه به زمینه کاری برای فروش در سایت خود قرار دهند. بهترین شیوه معرفی خدمات و نمونه کارها در حال حاضر طراحی سایت میباشد.
قطعاً برای بسیاری از ما پیش آمده که قبل از مراجعه به یک شرکت سعی می‌کنیم هدف خود را ابتدا در اینترنت جستجو کنیم. حال اگر یک وب ‌سایت شرکتی عوامل گوناگون طراحی سایت مانند سئو و تولید محتوا و… را رعایت کرده باشد به راحتی می‌تواند مشتری هدف خود را جذب کند. همچنین در صورت ممکن می‌تواند همان لحظه خدمات خود را ارائه کند و دیگر نیازی به مراجع حضوری نباشد.
طراحی سایت شرکتی یک مزیت مهم و رقابتی برای یک شرکت می‌باشد. شرکت‌های زیادی هستند که با عدم توجه به این موضوع بسیاری از مشتریان خود را تقدیم به رقبا می‌کنند!

مزایای طراحی سایت شرکتی

• نمایش خدمات شرکت به مخاطبان  و به روز رسانی راحت آن ها
• اعتبار سازی وسیع تر در فضای اینترنت
• برقراری ارتباط راحت تر مخاطبان با شما از طریق فرم های تماس
• امکان نظر سنجی برای کاربران و مشتری ها
• درج اطلاع رسانی و اخبار های شرکت
• ورود به فصای رقابتی حرفه ای تر با شرکت های رقیب
• طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)
• برند سازی و ایجاد محبوبیت در کمترین زمان به کمک روش‌های مختلف مثل سئو

طراحی سایت خبری

اگر به درآمد حاصل از تبلیغات اینترنتی در حوزه‌های مختلف سر بزنید، بیشترین درآمد را در وب ‌سایت‌ های خبری مشاهده خواهید کرد. درآمد های میلیاردی که حاصل طراحی سایت خبری بوده است.
سایت ‌های خبری در بخش‌های مختلفی می‌توانند فعالیت کنند که همین موضوع باعث می‌شود کاربران با سلیقه‌های مختلف را جذب خود کنند.برای اینکه یک وب سایت خبری به موفقیت برسد به چند مورد باید توجه کرد.

ویژگی های مهم سایت خبری

• بهره ‌مندی از یک تیم سئو قوی و متخصص
• تولید محتوای به روز و مفید
• دسته بندی درست خبرها
• سرعت بالای سایت
• ریسپانسیو بودن وب ‌سایت
• توجه به امنیت وب‌ سایت
• خودداری از اضافه گویی در مطالب
• استفاده از عنوان‌ های جذاب

طراحی سایت آموزشی

بسیاری از اساتید و معلمان و گروه‌ های آموزشی مختلف برای اینکه جامعه هدف آنها از مسیر آموزشی خود دور نشوند اقدام به طراحی سایت آموزشی کرده اند. سایت آموزشی یک فضای بسیار مناسب و فعال جهت ارائه مطالب آموزشی می‌باشد که قطعاً برخی از این آموزش‌ ها در جهت کسب درآمد نیز تولید می‌شوند. اگر شما در زمینه آموزش فعال هستید. در حال حاضر طراحی سایت آموزشی یک فرصت مناسب برای فعالیت مورد نظر شما می‌باشد همچنین درآمد حاصل از فروش پکیج‌ های آموزشی یکی پرسودترین روش‌های کسب درآمد از سایت محسوب می‌شود.

مزایای داشتن سایت آموزشی

• افزایش رضایت دانشجو
• همیشه آماده خدمت رسانی
• غلبه بر مرزهای جغرافیایی
• تبلیغات کم هزینه
• شناخت مدرس، برند سازی مدرسین
• رابطه صمیمی سایت شما با گوگل
• دسترسی آنلاین و بلافاصله به محتوا
• صرفه جویی در هزینه‌ ها

طراحی سایت پزشکی

پزشکان زیادی در حال حاضر خدمات ویزیت خود را به ‌صورت آنلاین انجام می‌دهند یا بیماران از طریق وب ‌سایت پزشک معالج خود به راحتی و در هر ساعت و تاریخی که در نظر دارند نوبت می‌گیرند.

مزایای داشتن سایت پزشکی

• ایجاد سیستم نوبت ‌دهی آنلاین
• آسایش بیشتر بیماران
• روش‌ های ارتباطی بیشتر
• مهارت و دانش خود را معرفی کنید
• از رقبا متمایز می‌شوید

طراحی سایت آگهی و دایرکتوری

سایت‌های آگهی عموماً بر دو دسته تقسیم می‌شوند. یک دسته به تمام حوزه‌ های خرید و فروش می‌پردازند مانند شیپور و دیوار که رقابت و بالا بودن در نتایج صفحات موتورهای جستجو مثل گوگل در آن سخت است. دسته دوم فقط در یک حوزه خاص فعالیت می‌کنند که قطعاً شما نمونه‌ های بسیاری در این زمینه می‌شناسید مانند: خودرو، ملک، کتاب و غیره. هر چقدر به یک حوزه تخصصی ‌تر وارد شوید به راحتی می‌توانید در آن موفق شوید. روش‌های درآمدی در این سایت‌ ها از طریق فروش اشتراک آگهی‌ها و در بعضی موارد تبلیغات بنری به دست می‌آید.

سوالات متداول طراحی سایت

در صورتی که سوال مد نظر خود را نیافتید با کارشناسان همرا دیزاین در ارتباط باشید.

وردپرس بهتر است یا سایت برنامه نویسی شده؟

در مورد این موضع بهتر است طی مشاوره (حضوری / آنلاین) خیلی مفصل تر صحبت کنیم اما نکته ای که وجود دارد این است که هر دو در جایگاه خود خوب هستند و تفاوت آن ها زمانی قابل بیان است که مشخص شود شما چه نوع وب سایتی و برای چه کاربردی میخواهید راه اندازی کنید.

چرا از وردپرس استفاده کنم؟

cms وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به سبب امکانات زیادی که دارد و از همه مهمتر به دلیل هزینه پایین تر آن مجبوبیت خاصی دارد. می-توان گفت حدود 23 درصد از سایت های جهان بر پایه وردپرس ساخته شده اند. کاربری ساده این سیستم، تنوع قالب های گرافیکی نیز دیگر عوامل محبوبیت وردپرس است.

cms یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

cms یک نرم افزار تحت وب است که به شما اجازه می‌دهد، بدون نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی، بتوانید سایت خود را مدیریت کنید و با این کار در هزینه طراحی سایت خود صرفه جویی نمایید. در میان تمام cms ها وردپرس از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

cms عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند. از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه طراحی سایت، می¬توان به نوع کاربرد سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت فروشگاهی هزینه بیشتری نسبت به طراحی سایت شرکتی دارد. علاوه بر این، روش طراحی سایت نیز در قیمت آن بسیار موثر است؛ در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد؛ یعنی با استفاده از قالب های گرافیکی آماده و پیش ساخته اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند. تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد، ارزشمند است؛ چرا که سایت شما همواره ویترین کسب و کار شما را خواهد بود و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید، می تواند محصولات شما را به فروش برساند. سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد، می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

آیا تمام هزینه های طراحی سایت باید اول پرداخت شود؟

cms خیر در مجموعه همرا دیزاین هزینه ها به چند بخش (2 الی 4 پرداخت) تقسیم شده و این مورد طبق توافق طرفین در قرارداد ذکر خواهد شد.

هاست و دامنه چیست؟

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می‌باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید و دامنه همان آدرس سایت شما است. به عنوان مثال دامنه سایت ما HemeraDesign.net می‌باشد.

اهمیت هاست قوی و معتبر چقدر است؟

بسیاری از مشکلاتی که پس از طراحی سایت برای کاربران به وجود می آید ناشی از استفاده از هاست های نامناسب است؛ این در حالی است که اگر از هاستی قوی و معتبری استفاده نمایید این مشکلات را نخواهید داشت. به عنوان مثال با بالا رفتن آمار بازدید سایت، سرعت سایت شما کم نمی¬شود یا به عنوان مثال اگر خطای 404 برای سایت شما اتفاق افتاد به راحتی با تماس با شرکت پشتیبانی هاست خود مشکل را می¬توانید برطرف کنید. قطعی هاست و سرعت پایین سایت، تاثیر زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت؛ پس در نتیجه هنگام طراحی و راه اندازی سایت توجه زیادی به هاست سایت خود داشته باشید.

هاست خارج از کشور بهتر است یا داخل کشور؟

در صورتی که عمده کاربران سایت شما در ایران هستند، بهتر است سرور و هاست شما نیز در منطقه جغرافیایی نزدیک به خودتان یعنی در ایران باشد. اگر مشتریان شما عمدتاً در کشور دیگری هستند می‌توانید هاست همان کشور را تهیه نماید. این مورد در سرعت بارگذاری سایت برای کاربران اهمیت بسیاری دارد.

سایت من به چقدر فضا نیاز دارد؟

فضای لازم برای سایت شما به میزان فعالیت و نوع کسب و کارتان بستگی دارد. برای این کار بهتر است میزان فایل هایی که در سایت خود می خواهید بارگذاری کنید را محاسبه کرده تا بهتر بتوانید برای این موضوع تصمیم بگیرید.

آیا سایتی که همرا دیزاین | Hemera Design در اختیار من می‌گذارد، پرداخت آنلاین دارد؟

اگر سایت شما فروشگاهی باشد و محصول یا خدمات شما از طریق سایت به فروش برسد، باید سایت شما درگاه پرداخت داشته باشد که در این صورت شما می‌بایست اقدامات اداری و قانونی مربوطه را در جهت دریافت درگاه پرداخت انجام دهید.

سایت من چند روزه آماده می‌شود؟

مدت زمان طراحی سایت کاملا بستگی به امکانات و ویژگی های سایت مد نظر شما دارد. مدت زمان راه اندازی سایت ممکن است در حداقل ترین حالت از حدود دو هفته و در بالاترین حالت ها هم ممکن است به چندین ماه برسد که بابت تمامی این موارد و جزئیات آن در جلسه حضوری با کارشناس مربوطه و بعد از بررسی دقیق، زمان اجرایی دقیق پروژه به شما اعلام خواهد شد.

آیا بعد از تحویل سایت کار کردن با آن را هم آموزش می‌دهید؟

بعد از تحویل سایت طبق درخواست کارفرما و هماهنگی با اعضای تیم طراحی سایت همرا دیزاین، می¬تواند طی یک جلسه حضوری به صورت کلی از تمامی امکانات و دسترسی های سایت خود مطلع شوید و در صورت درخواست به آموزش بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نام سایت را چگونه انتخاب کنم؟

برخی از افراد از قبل نام دامنه ای را خریداری کرده اند که می‌توانند از همان برای سایت خود استفاده کنند. اما اگر هنوز ایده ای برای نام سایت خود ندارید، با کارشناسان همرا دیزاین در ارتباط باشید.

آیا دریافت نماد اعتماد الکترونیک برای سایت اجباری است؟

در صورتی که در سایت خود محصول یا خدماتی را می‌فروشید و لازم است کاربر از طریق درگاه بانکی هزینه آن را پرداخت کند، لازم است از طریق سایت ای نماد enamad.ir اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیک نمایید. لازم به ذکر است که داشتن نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد) باعث بالا رفتن اعتبار شما و در نتیجه جلب اعتماد مخاطبان شما خواهد شد.

بعد از تحویل سایت، پشتیبانی دارید و هزینه این پشتیبانی چقدر است؟

بله در تیم طراحی همرا دیزاین برای هر سایت طبق توافق طرفین قرارداد و همچنین طبق نوع سایت شما، بین 3 الی 6 ماه پشتیبانی رایگان وجود دارد که در صورت تمایل به تمدید پس از اتمام دوره پشتیبانی رایگان، میتوانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و درخواست تمدید پشتیبانی را مطرح نمایید.

داشتن وب سایت چه تاثیری بر کسب و کار من دارد؟

دسترسی 24 ساعته برای کاربر، دسته بندی محصولات، امکان جستجو پیشرفته، سبد خرید، اتصال به درگاه بانکی، طراحی اپلیکیشن در کنار سایت، دسترسی آسان تر برای ویرایش محصولات، امکانات مختلف سئو و …دلایل مهمی است برای ایجاد یک وب سایت و تاثیر گذاری آن بر کسب و کار و میزان درآمد شما. تمام دلایل گفته شده به سبب استفاده آسان برای کاربر جذاب بوده و در نتیجه مشتریان و بازدید کنندگان از وب سایت شما به مرور زمان افزایش میابد.

پس از تحویل سایت به روز رسانی هم توسط همرا دیزاین می‌شود؟

بله؛ بروزرسانی هسته وردپرس و وب سایت به عهده تیم پشتیبانی همرا دیزاین بوده که به صورت رایگان طی مدت زمان پشتیبانی ذکر شده در قرارداد برای شما انجام می‌شود.

آیا امکان توسعه وب سایتم وجود دارد؟ هزینه آن چقدر است؟

هزینه توسعه یک سایت به زمان انجام این کار، نوع سایت شما و امکاناتی که مد نظرتان است بستگی دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا امکان طراحی سایت چند زبانه وجود دارد؟

از آنجایی که بسیاری از کسب و کارها فعالیتشان فقط به کشور عزیزمان ایران محدود نمی‌شود، طراحی سایت چند زبانه یکی از اقداماتی است که برای این دسته از کسب و کارها باید انجام شود. تیم طراحی همرا دیزاین این امکان را دارد که طبق خواسته شما، یک سایت چند زبانه در اختیار شما قرار دهد.

آیا سایت من رسپانسیو است؟

ریسپانسیو بودن وب سایت از جمله نکاتی است که حائز اهمیت بسیار بالایی می‌باشد اما بسیاری از وب سایت ها یا فاقد آن بوده و یا اینکه به درستی اصول ریسپانسیو در آن ها رعایت نشده. ریسپانسیو بودن وب سایت دارای نکات قابل تامل زیادی می‌باشد این امر تاثیر بسزایی در دید مخاطبان ورودی به سایت شما خواهد گذاشت چرا که نسبت کثیری از افراد از طریق موبایل یا تبلت خود از فضای اینترنت استفاده خواهند کرد. به همین جهت تناسب و هارمونی صفحات در ابعاد تلفن همراه، کمک شایانی به این امر خواهد کرد. از جهتی دیگر، ریسپانسیو بودن وب سایت، در دید گوگل برای کسب نمره بالاتر در مبحث سئو تاثیرات غیر قابل انکاری دارد.

آیا وردپرس امن است؟

امنیت وردپرس به خیلی از ویژگی ها وابسته است از جمله به تنظیمات و ماژول های نصب شده روی سایت، نصب افزونه های امنیتی و تنظیمات مربوط به این افزونه ها، قالبها و پلاگین های نصب شده روی وردپرس شما.
خیلی از شما عزیزان این سوال که آیا وردپرس امن است؟ را از طراحان سایت می‌پرسید و فکر می‌کنید که امن بودن به نوع سایت وابسته است. در حالی که اگر شما امن ترین سیستم مدیریت محتوا را به یک فرد مبتدی بدهید آن را به ضعیف ترین سیستم امنیتی تبدیل می‌کند و اگر نا امن ترین سیستم را به یک متخصص بسپارید آن را به امن ترین سیستم دنیا تبدیل خواهد کرد. پس به طور دقیق و شفاف نمی‌توان گفت که کدام سیستم مدیریت محتوا امن ترین سیستم در دنیا محسوب می‌شود. این موضوع به تخصص شخصی که مدیریت و پشتیبانی وب سایت شما را بر عهده دارد وابسته است. وردپرس به سبب انعطاف پذیری بالایی که دارد می‌توان آن را به امن ترین سیستم مدیریت محتوا تبدیل کرد.

خودم می‌توانم روی سایت تغییرات اعمال کنم؟

بله. یکی از نگرانی های اصلی کارفرما این است که برای هر تغییر کوچکی به شرکت طراح سایت خود وابسته باشد اما در وردپرس اینطور نیست! شما بعد از آموزش توسط مجوعه همرا دیزاین به راحتی می‌توانید تغییرات مد نظر خودتان را (به غیر از تغییرات ساختاری اساسی) روی سایت خود اعمال کنید. پس جای نگرانی نیست!

cms یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

cms یک نرم افزار تحت وب است که به شما اجازه می‌دهد، بدون نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی، بتوانید سایت خود را مدیریت کنید و با این کار در هزینه طراحی سایت خود صرفه جویی نمایید. در میان تمام cms ها وردپرس از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

طراحی سایت مشاغل

 • طراحی سایت مشاغل لوازم خانگی
 • طراحی سایت صنایع و کارخانجات
 • طراحی سایت آموزشی
 • طراحی سایت اطلاعات شرکت ها
 • طراحی سایت مشاغل مجالس و مراسم
 • طراحی سایت مشاغل ابزار و یراق
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت مشاغل اقتصاد و بازرگانی
 • طراحی سایت بهداشت و درمان
 • طراحی سایت اطلاعات پزشکان
 • طراحی سایت مشاغل آرایشی و بهداشتی
 • طراحی سایت پوشاک
 • طراحی سایت تاسیسات
 • طراحی سایت ورزشی
 • طراحی سایت چاپ و تبلیغات
 • طراحی سایت مشاغل ساختمانی
 • طراحی سایت مشاغل اتومبیل
 • طراحی سایت حمل و نقل
 • طراحی سایت اطلاعات مشاورین
 • طراحی سایت اطلاعات مهندسان
 • طراحی سایت مشاغل فرهنگ و هنر
 • طراحی سایت مشاغل فنی مهندسی
 • طراحی سایت مشاغل فن آوری اطلاعات
 • طراحی سایت مشاغل مواد غذایی
 • طراحی سایت مشاغل معادن و فلزات
 • طراحی سایت سفر و گردشگری
 • طراحی سایت املاک
 • طراحی سایت میوه فروشی
 • طراحی سایت کاشی و سرامیک
 • طراحی سایت اجاره جرثقیل
 • طراحی سایت تجهیزات شبکه
 • طراحی سایت آژانس هواپیمایی
 • طراحی سایت آژانس مهاجرتی
 • طراحی سایت آژانس تبلیغاتی
 • طراحی سایت برش بتن
 • طراحی سایت حسابداری
 • طراحی سایت اتاق فرار
 • طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری
 • طراحی سایت فروش تشک تخت
 • طراحی سایت سمساری
 • طراحی سایت انگلیسی
 • طراحی سایت لوازم یدکی خودرو
 • طراحی سایت کابینت سازی
 • طراحی سایت گل فروشی
 • طراحی سایت تعمیرات لوازم خانگی
 • طراحی سایت موسسه حقوقی
 • طراحی سایت موسسات آموزشی
 • طراحی سایت آموزش نقاشی
 • طراحی سایت آموزش خطاطی
 • طراحی سایت آموزش رانندگی
 • طراحی سایت آموزش خیاطی
 • طراحی سایت آموزش موسیقی
 • طراحی سایت مبلمان
 • طراحی سایت پزشکی و سلامت
 • طراحی سایت لوازم جانبی موبایل
 • طراحی سایت دوربین مداربسته
 • طراحی سایت باربری
 • طراحی سایت چاپ و تبلیغات
 • طراحی سایت کلینیک زیبایی
 • طراحی سایت فروش پلاستیک
 • طراحی سایت نجاری
 • طراحی سایت فرش و موکت
 • طراحی سایت لباس و پوشاک
 • طراحی سایت کارتن سازی
 • طراحی سایت لوازم ساختمانی
 • طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی
 • طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی
 • طراحی سایت یونولیت
 • طراحی سایت قالیشویی
 • طراحی سایت عایق کاری
 • طراحی سایت دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی سایت استدیو عکاسی

طراحی سایت استان ها

 • طراحی سایت گیلان
 • طراحی سایت سیستان بلوچستان
 • طراحی سایت کهگیلویه و بویر احمد
 • طراحی سایت فارس
 • طراحی سایت رشت
 • طراحی سایت زاهدان
 • طراحی سایت یاسوج
 • طراحی سایت شیراز
 • طراحی سایت کرمان
 • طراحی سایت بوشهر
 • طراحی سایت خراسان رضوی
 • طراحی سایت مشهد
 • طراحی سایت زنجان
 • طراحی سایت مرکزی
 • طراحی سایت اراک
 • طراحی سایت خوزستان
 • طراحی سایت اهواز
 • طراحی سایت ایلام
 • طراحی سایت همدان
 • طراحی سایت البرز
 • طراحی سایت کرج
 • طراحی سایت اصفهان
 • طراحی سایت مازندران
 • طراحی سایت ساری
 • طراحی سایت کردستان
 • طراحی سایت سنندج
 • طراحی سایت آذربایجان
 • طراحی سایت ارومیه
 • طراحی سایت چهار محال بختیاری
 • طراحی سایت شهر کرد
 • طراحی سایت کرمانشاه
 • طراحی سایت لرستان
 • طراحی سایت خرم آباد
 • طراحی سایت سمنان
 • طراحی سایت یزد
 • طراحی سایت خراسان جنوبی
 • طراحی سایت بجنورد
 • طراحی سایت قزوین
 • طراحی سایت تهران
 • طراحی سایت هرمزگان
 • طراحی سایت بندرعباس
 • طراحی سایت اردبیل
 • طراحی سایت تبریز
 • طراحی سایت قم
 • طراحی سایت کیش
 • طراحی سایت قشم