طراحی سایت مشاغل لوازم خانگی

طراحی سایت مشاغل لوازم خانگی

مقدمه

لوازم خانگی و فروش لوازم و تجهیزات خانگی یکی از فروشگاه ها و مشاغل بسیار مهم و ضروری در ایران است که شخص می تواند به عنوان کسب و کار خود در نظر گرفته و سرمایه لازم برای این کار را تامین نماید. برای شروع کسب و کار فروش لوازم خانگی باید بدانید لوازم خانگی انواع متعددی دارد که می توان از جمله آن به لوازم خانگی آشپزخانه اشاره کرد.

در واقع شما بایستی بدانید که برای هر کدام از این ها نیاز به سرمایه خاص خود است و هرچه این وسایل بزرگ تر و سنگین تر باشد مبلغ آن نیز بیشتر است.لوازم خانگی یکی از وسایل بسیار مهم در زندگی هر شخص است که با وجود این وسایل زندگی راحت تر و بهتری نیز خواهیم داشت.

به همین سبب این شغل می تواند بسیار عالی باشد و در نتیجه شما با انتخاب آن نیز درآمد بسیار خوبی کسب نمایید. از دیگر مواردی که می توان گفت این شغل بسیار طرفدار دارد این است که، افراد با شروع زندگی جدید، نیاز مبرم به این وسایل پیدا خواهند کرد و تامین لوازم خانگی جزو اولویت های اصلی آن ها خواهد بود.

چرا سایت لوازم خانگی داشته باشم؟!

بدون شک توجه شما به موضوع تجارت الکترونیک و طراحی سایت فروشگاهی در شغل لوازم خانگی یا تجهیزات خانگی ، به عنوان صاحب امتیاز یا مدیر فروش یک برند تولید لوازم خانگی، و یا صاحب یک فروشگاه لوازم خانگی، امری است هوشمندانه، که برخاسته از درایت و بلند نظری شماست و می‌تواند نویدبخش رونق مضاعف کسب و کارتان، در آینده‌ای نه چندان دور باشد.

باتوجه به متنی که در مقدمه گفته شد میتوان این برداشت رو کرد تاحدودی برای شروع کسب کار در حوزه لوازم خانگی امروز کمی سخت و دشوار تر شده جدا از هزینه بالایی که باید برای شروع خرج کنید برای خرید حداقل چند جنس ولی میتوان یک پیشنهاد داد به شما و آن هم این هست که در کنار داشتن یک فروشگاه برای تحویل حضوری میتوانید با حداقل ترین هزینه ها در ماه ، صاحب یک سایت شوید که از طریق فروش از طریق آن به بالاترین سود ها و درآمدها برسید ، تنها کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهکار و مشاوره با مجموعه همرا دیزاین  از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

اینجا یک نکته مطرح میشود میخواهیم به آن بپردازیم که آیا حتما کسی که سایت دارد باید حتما فروشگاه و مغازه یا محل کسب برای سفارش و پذیرش حضوری داشته باشد؟ پاسخ ، خیر زیرا شما می توانید با داشتن یک سایت فروشگاهی و بدون داشتن مغازه با تکمیل سایت خود و پذیرفتن سفارش از طریق سایت به عنوان یک فرد واسطه ایی هم حتی می توانید از این طریق به درآمد و سود بالایی برسید ولی جدا از این بحث ملاک صحبت را در این باره میزاریم که شاید یک فرد میخواهد برای اولین بار وارد این شغل شود و باید چه چیزهایی را رعایت کند و تا در آینده برای کسب و کار خود در حوزه مشاغل لوازم خانگی ، سایت مخصوص خود را طراحی کند.

چرا شغل لوازم خانگی تاسیس کنم؟

لوازم خانگی یکی از وسایل بسیار مهم در زندگی هر شخص است که با وجود این وسایل زندگی راحت تر و بهتری نیز خواهیم داشت. به همین سبب این شغل می تواند بسیار عالی باشد و در نتیجه شما با انتخاب آن نیز درآمد بسیار خوبی کسب نمایید. از دیگر مواردی که می توان گفت این شغل بسیار طرفدار دارد این است که، افراد با شروع زندگی جدید، نیاز مبرم به این وسایل پیدا خواهند کرد و تامین لوازم خانگی جزو اولویت های اصلی آن ها خواهد بود.

سایت لوازم آشپزخانه

 

سرمایه لازم برای راه اندازی فروش لوازم آشپزخانه

لوازم و تجهیزات آشپزخانه همواره یکی از وسایل پر مصرف با تقاضای بالا در میان مردم است چه در حوزه خرید و فروش و همین طور تعمیرات آن که فروش آن نیز می تواند بسیار پردرآمد باشد و در نتیجه پیشنهاد ما به شما این است که  اگر میخواهید بصورت تخخصی وارد مشاغل لوازم خانگی شوید اول از وسایل ریز آشپزخانه شروع نماید و سپس کسب و کار خود را گسترش دهید.

به فرض مثال لوازمی مثل قاشق و چنگال، کتری و قوری که افراد به دلیل به مصرف فراوان تمایل زیادی به خرید آن دارند. و یا اکسسوری های ریز که در هر گوشه ایی از آشپزخانه ها دیده می شود و خیلی ها دوست دارند که زیبایی خاصی به خانه خود توسط آن ها ببخشند. حتی شما نیز میتوانید علاوه بر اینکه در فروشگاه ها خود آن ها را به فروش می رسانید، به صورت آنلاین نیز عکس های مختلفی از آن گذاشته و به مشتری معرفی کنید. و به طور کلی می توان گفت که کسب و کار فروش لوازم خانگی از مشاغل بسیار پر درآمد است.

ولی به این نکته توجه کنید امروزه بر اساس اعداد و ارقامی که در فضای کار تجارت الکترونیک میتوان یافت و این آمار هر روز درحال پیشرفت و بالا رفتن است امروزه در ایران نزدیک 60 درصد از مردم خرید جزئی و تک محصول خود  در مشاغل لوازم خانگی را از طریق سایت های و مرجع ها انجام می دهند و حتی برخی از فروشندگان که در لحظه امکان فروش بالایی از این تعداد محصولات را دارند ، مشتریان خود را به نحوی راهنمایی میکنند تا محصولات خودشان را از طریق سایت خریداری کند.

با بررسی چندین نکته ساده از دیدگاه تیم طراحی سایت همرا دیزاین می توان متوجه شد که داشتن سایت فروشگاهی در هر مرحله از کسب و کار الزامیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره رایگان میتوانید با از طریق راه های ارتباطی با تیم طراحی سایت همرا دیزاین تماس بگیرید.

 

سرمایه لازم برای راه اندازی فروش لوازم صوتی و تصویری

همان طور که در بالا گفته شد، کسب و کار فروش لوازم خانگی از جمله مشاغلی است که در سال های اخیر تا کنون طرفداران زیادی پیدا کرده و توانسته جایگاه بسیار خوبی را به دست آورد. لوازم صوتی و تصویری مانند: تلویزیون، بلندگوهای کوچک و بزرگ و پروژکتور های متفاوت که در خانه های بسیاری از افراد دیده می شود و امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژِی آنها تمایل زیادی دارند که در صورت مدل های جدید، آن ها را تعویض کنند.

درنظر داشته باشید هر کسب و کاری مختص یک رده سنی خاص میباشد امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیز ابزارهای رسانه و شبکه های اجتماعی و … استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری ( حتی دوربین و تجهیزات فیلمبرداری) باید افراد مختص آن حوزه را جذب کنید امروزه در بازار ایران نسل جوان که در رده سنی 15 تا 30 سال هستند بیشترین تقاضا را در این فضای کاری دارند . همین نکته هم باعث می شود با دید بالاتری وارد بازار کار خود شوید و در نظر بگیرید که این نسل با اینرنت و فضای رسانه ارتباط بیشتری گرفته اند و اکثرا علاقه به خرید اینرنتی برای محصولات خود دارند تا به جای اینکه حضوری وارد مغازه ایی شوند .

سرمایه لازم برای راه اندازی فروش لوازم برقی یا الکتریکی

فروشگاه های لوازم برقی یکی دیگر از فروشگاه های مهم است که جدا از بحث فروش این نوع مشاغل بیشتر با ارائه کارهای خدماتی از جمله تعمیرات لوازم الکتریکی نیز در بازار شناخته می شوند . شما شاهد وسایل برقی زیادی در دسته بندی های گوناگون هستید که این خود نشان دهنده این بوده که می توانید با مراجعه به آن ها اکثر وسایل مورد نظر خود را تهیه و یک خرید کلی را انجام دهید.

لوازم برقی به طور کلی شامل یخچال و فریزر، لوازم ریز خانگی مانند اتو،بخاری، چای ساز و دیگر موارد ( از جمله لامپ و وسایل گرمایشی و سرمایشی و روشنایی و … ) پر مصرف است که می توان گفت این قبیل از وسایل به شدت فروش خوبی دارد و شما می توانید بدین وسیله در طول زمان درآمد خود را نیز افزایش دهید.

از مزیت های این کسب وکار این است که محصولات همگی به جز یک سری اقلام که منطقی هست مانند یخچال  بصورت تک ارائه میشوند و مخاطب نیازی ندارد تا با مراجعه حضوری حتما برای خرید یک مدل لامپ به فروشگاه بیایید شما میتوانید با داشتن یک سایت مرجع این امکان را برای مشتری خود فراهم کنید تا خرید خود را راحت و بدون دغدغه انجام دهد .

در کنار تمامی این موارد این نوع شغل همان طور که گفته شد به تعمیرات و نیروی کار تعمیرات یا اصلاحاً برقکار بسیار نیاز دارد جدا از پذیرش سفارش و مطرح کردن خودتان به عنوان یک مجموعه تمام و کمال که در کنار فروش محصولات و نیز ضمانت کالا طبق توانایی مجموعه خودتان میتوانید به مشتریان خود این امکان را بدهید تا درخواست خود را جهت انتخاب برقکار مورد نظر در روز و ساعت مشخص کنند . میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره رایگان جهت طراحی سایت لوازم الکتریکی با تیم طراحی سایت همرا دیزاین از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

 

مزایا و معایب فروش لوازم خانگی

بهتر است بدانید که هر شغلی مزایا و معایب خود را دارد و اشخاص سعی می کنند که بهترین آن ها را تقویت کنند و معایب آن را برای رسیدن به یک هدف محتوای تر کم رنگ تر نمایند. سود  بالای لوازم خانگی، به این دلیل که افراد زیادی تمایل دارند آن را خریداری کنند، فروش بیشتری دارد و در نتیجه می توان گفت که این شغل می تواند برای شروع کسب و کار گزینه مناسبی باشد.

ولی در مقابل نیز می توان گفت که هزینه ی راه اندازی آن نسبت به یک سری از مشاغل بالاتر بوده، به آن دلیل که هزینه تامین وسایل این دسته از کالاها بسیار بالاتر است و ممکن است شما در طولانی مدت بتوانید جای خود را در بازار پیدا و برندسازی محصولات خود را انجام می دهید و نکته ایی که در بالاتر به آن اشاره کردیم شما حتی میتوانید بدون داشتن فروشگاه و نیز حتی در نبود یک سری از اقلام با طراحی سایت فروشگاهی که توسط همرا دیزاین انجام می شود این توانایی را داشته باشید در ابعاد گسترده تر نه فقط برای بازار هدف خود بلکه بتوانید به تمامی نقاط در سراسر ایران عزیزمان ، خود و کسب کار خود را مطرح کنید و در کنار آن از درصد فروش بالا و سود مضاغف آن بهره مند شوید.

فقط به این نکته در نظر بگیرید که عده ایی به دلیل عدم آگاهی در حوزه سایت از درگاه های بانکی و نحوه پرداخت در سایت ها ترس دارند و این یک عمر طبیعی و کاملا درست است و ما کاملا هم به کسی که می خواهد سایت فروشگاهی داشته باشد و ترس و یا نگرانی هایی از جانب کار خود دارد که امنیت مالی داشته باشد و جوری نشود که فرد متقاظی سایت توسط ارگان های مربوط از جمله اداره مالیات تحت فشار قرار گیرد

همین طور برای مشتری که این امنیت و خیال راحتی باشد که پولی که پرداخت میکند در امنیت کامل به دست صاحب آن برسد و چندین مورد دیگر که همه ی آنان طبق تجربه اندکی که تیم طراحی سایت همرا دیزاین در این مدت با اکثر مشاغل در حوزه لوازم خانگی کار کرده کسب کرده ، می توانیم این شرایط را برای شما فراهم سازیم و فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی تعیین شده با تیم طراحی سایت همرا دیزاین ارتباط برقرار کنید و سئوالات خودتان را در خصوص داشتن سایت در مشاغل لوازم خانگی مطرح کنید.

سایت لوازم صوتی و تصویری

 

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی و ساخت سایت لوازم خانگی

 • اگر شما صاحب یک کارخانه تولید لوازم خانگی و یا صاحب یک شرکت واردکننده لوازم خانگی هستید:
  • با داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای، می‌توانید نمایندگی‌‌های خود را معرفی و فروش عمده خود را سامان‌دهی کنید. همچنین با تبیین شایستگی‌های تشکیلات و تمایزات محصولات‌تان، پروسه برندسازی خود را، به مراتب قوی‌تر دنبال کنید.
 • اگر شما صاحب یک فروشگاه لوازم خانگی هستید:
  • یک وب‌سایت خوش‌دست و حرفه‌ای، شما را قادر می‌سازد، که به کمک موتور‌های جستجو و با یک استراتژی مناسب برای تولید محتوا و سئو، بازار فروش محصولات خود را، به طرز چشمگیری گسترش دهید. البته لازمه این امر، بکار‌گیری مقداری نوآوری، در نحوه معرفی محصولات است.

_____   ایده‌های جالبی که می‌توان در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی به کار برد   _____

ایده‌هایی خلاقانه که می‌توانند علاوه بر افزودن جذابیت بصری و خاص کردن دیزاین، در معرفی بهتر لوازم خانگی نیز، کاربردی و موثر واقع شوند.
رندر سه بعدی لوازم خانگی
_

رندر سه بعدی لوازم خانگی

در لحظه میتوانید به روز باشید و با علم روز پیش بروید

برای نتیجه گیری بهتر از پروژه‌های طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی، اگر فایل‌های دیجیتال طراحی سه بعدی محصولات لوازم خانگی خود را در اختیار دارید، می توانید برای هر دیوایس لوازم خانگی :

 • تصاویر وایرفریمی (شکل کلی محصول با خطوط بدون رنگ) دیوایس، را از زوایای مختلف در قالب عکس های دیجیتال PNG پس زمینه شفاف رندر بگیرید و برای شرکت طراح بفرستید تا مثلا وقتی می خواهد طول و عرض و ارتفاع دیوایس لوازم خانگی را نشان دهد از این تصاویر استفاده کند.
 • قطعه فیلمی سه بعدی از طریقه سوار شدن و اسمبل شدن قطعات روی یکدیگر طراحی کنید و به صورت یک فایل ویدیویی خروجی بگیرید تا ظرافت ها و قطعات فراوان بکار رفته در طراحی این لوازم خانگی را به مشتری نشان دهید.
_

شروعی برای فروش همزمان چند محصول در لحظه

یکی از ایده‌های نمونه ساخت سایت لوازم خانگی، این است که به خریداران جهیزیه و یا خریدارانی که ست کردن برای ایشان اهمیت دارد، امکان خرید بر اساس ست را بدهید :

 • تعداد مشخصی کالای لوازم خانگی را، که به لحاظ کمپانی سازنده و یا رنگ‌بندی و فرم طراحی محصول، با هم ست هستند را در قالب دسته بندی هایی به همین نام، یعنی ست، طبقه بندی می‌کنید. به لحاظ نرم افزاری می باید به کاربر امکان خرید یکجای تمام اقلام یک ست داده شود.
 • وقتی ما در حال مشاهده یک کالای لوازم خانگی هستیم که در ضمن عضوی از یک یا چند ست هم هست باید در صفحه معرفی محصول آن دیوایس، لینک ست های شامل آن را هم ببینیم و یا بهتر از آن، این است که به نحوی، همانجا، ولو تصاویر کوچک از دیگر اقلام ست شده با آن را هم بتوانیم مشاهده کنیم.
ست جهیزیه از لوازم خانگی
فناوری‌های به‌کار‌رفته در لوازم خانگی
_
اطلاعات بیشتری در اختیار مشتری قرار گیرد شما فروش بالاتر دارید

یکی از مزایای رقابتی برای پروژه‌‌‌های طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی، این است که در مورد فناوری‌های به کار رفته در لوازم آشپزخانه و یا لوازم خانگی خود، کاملتر و بیشتر از حد معمول دیگر وب سایت ها توضیح دهید :

 • در معرفی فناوری‌های مختص به کارخانه ها یا برندهای لوازم خانگی، صرفا به یک عنوان که برای مشتری ناآشنا و نامفهوم است اکتفا نکنید و اگر آن فیچر، ویژگی یا فناوری شرح مبسوطی دارد، شرح مذکور را در صفحه ای مجزا با همین نام درج کنید و سپس با آیکون یا علامتی، روی عنوان فیچر، لینکی به صفحه مذکور دهید.
 • تیم های تحقیق و توسعه و طراحی محصول کمپانی های مطرح سازنده لوازم خانگی، در رقابتی فشرده و با زحمتی علیحده، فناوری های نویی را به محصولات خود اضافه میکنند، که رسالت فروشنده شرح مبسوط مزایای این فناوری ها برای مشتریان است.
_
مشتری های لوازم خانگی همیشه بیشترین سئوال ها را در ذهن خود دارند

یکی از نمونه‌های ایجاد ارزش افزوده برای خریدار در انجام پروژه‌های طراحی سایت فروش لوازم خانگی، پیاده سازی مکانیزم مشاوره خرید درست لوازم خانگی و آشپزخانه است :

 • یک فرم الکترونیک چند مرحله‌ای، به نام «پرسشنامه مشاوره و نیازسنجی خرید لباسشویی» را تصور کنید که سوالاتی را از مخاطب می‌پرسد نظیر تعداد افراد خانواده، تعداد نوبت‌های شستشو در هفته، معمولا چه ساعتی لباس می‌شویید، محدوده بودجه بندی شما، آیا برند مشخصی را بیشتر دوست دارید یا برند برای شما فرقی نمی‌کند و … .
 • پاسخنامه این پرسش‌ها و جواب‌های انتخابی کاربر از بین انتخاب های چندگزینه‌ای، بدست کارشناس یا کارشناسان مشاوره پشت سایت می‌رسد. ایشان اطلاعات این خریدار، شامل ایمیل و نام و نام خانوادگی و محل سکونت و … را ثبت در سی آر ام پشت سایت خواهند کرد و مستدل، به وی لباسشویی خاصی را همراه با لینک خرید آنلاین، پیشنهاد خواهند داد.
پرسشنامه مشاوره خرید لوازم خانگی
_

ایده‌ محتوایی معرفی لوازم خانگی

ایجاد وحدت میان شبکه های اجتماعی و سایت فروشگاهی

یکی از سوالات شایع که از ما می‌پرسند این است که برای فروش بیشتر با یک نمونه طراحی سایت لوازم خانگی، علاوه بر اطلاعات کاتالوگی محصول که در اختیار همه هست، چه تولید محتوایی بکنیم و جدا از آن اینستاگرام امروزه بیشترین قدرت را در بیشتر شناخته شدن کسب و کار شما دارد میتوانید از خدمات اینستاگرام مارکتینگ همرا استفاده کنید و جهت پیشبرد سریعتر کار میتوانید با مجموعه همرا دیزاین تماس بگیرید برخی از ایده های محتوایی به شرح ذیل میباشند:

 • در مورد طرز نگهداری و نحوه استفاده صحیح از محصول و نکاتی که رعایتش باعث دیرتر خراب شدن لوازم خانگی می‌شود شرح دهید.
 • در مورد نحوه تمیز کردن و طرز شستشو یا نظافت دیوایس توضیح دهید.
 • طول عمر مفید دستگاه را بگویید و چه قطعاتی ممکن است بعد از چه مدتی نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کنند را شفاف مطرح کنید.
 • در باب میزان مصرف برق، آب و یا … لوازم خانگی خود و میزان بهینگی و کاهش هزینه ای که ایجاد می‌کند توضیح دهید.
 • دفترچه راهنمای فارسی محصول را در فرمت پی‌دی‌اف دانلود دهید و یا حتی به صورت کتابچه راهنمای قابل تورق سه بعدی روی سایت بگذارید.

کلام آخر

تا اینجا در مورد مشاغل لوازم خانگی و اینکه چه سایتی به کار آنان میاد صحبت های بسیار بسیار کوتاهی صورت گرفت ولی تنها و مهم ترین نکته ایی که در این متن باید به آن پرداخت ، آن هم دانستن علم و تکنیک هایی به نام سئو است.

سئو | SEO  فرآیندی است که به گوگل کمک می‌کند تا سایت شما پیدا کند، زمینه فعالیت شما را بفهمد و بر اساس کلمات کلیدی مرتبط  سایت شما را در صدر نتایج جستجو نشان دهد. در حقیقت سئو به افزایش بازدید سایت شما کمک ویژه‌ای می‌کند و این امر باعث میشود با بیشتر دیده شدن سایت شما در مقابل فروش و تقاضای ثبت سفارش شما بالاتر برود. جهت پرسش در مورد چگونگی فرایند سئو از تیم همرا دیزاین فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی تعیین شده با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *