طراحی سایت صنایع و کارخانجات

طراحی سایت کارخانه.وب سایت کارخانجات

مقدمه

طراحی سایت کارخانه انتخاب بهتربن گزینه برای پیشی گرفتن از دیگران و رقابت با سایر همکاران است در واقع اگر کارخانه دارید و حتی بالاترین درآمد در حوزه فعالیتتان برای شماست باز هم نباید این مورد را فراموش یا دست کم بگیرید زیرا به زودی شاهد خواهید بود که رقیبان با تبلیغات گسترده و طراحی سایت از شما پیشی گرفته اند. به طراحی سایت کارخانجات خود فکر کنید ،اگر هم اکنون این نوشته را می خوانید یقینا انسان خوش شانسی هستید زیرا  می توانید بهترین استراتژی را برای خود اتخاذ کنید.

تنها کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهکار و مشاوره با مجموعه همرا دیزاین  از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

 

وب سایت کارخانجات:

واحدهای صنعتی اعم از کارخانه و کارگاه،از مهم ترین مکان های شکل گیری توسعه و شکوفایی اقتصادی هر کشوری می باشند.صرف نظر از اینکه کارخانه شما در چه حوزه ای فعالیت می نماید، شما می توانید بامدیریت مناسب در قسمت های مختلف تولیدی، از تهیه مواد اولیه گرفته تا فروش محصولات، کار خود را گسترده کرده و شعبه هایی را درشهرهای مختلف احداث کنید.شما برای مدیریت شعب خود و نیز معرفی و فروش محصولات نیاز به ابزاری قدرتمند و مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا دارید.ابزاری چون طراحی وب سایت ، ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی نظیرتلگرام و اینستاگرامو …از جمله شیوه های نوین جهت معرفی و مدیریت بازاریابی واحدهای تولیدی و صنعتی می باشند.

 

طراحی سایت کارخانه و شیوه های نوین فروش

درگذشته به دلیل محدود بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول، مقوله فروش به راحتی انجام می گرفت چرا که مشتریان باتوجه به نیاز خود و با کمی تحقیق می توانستند کالای موردنیاز خود را خریداری نمایند.درحال حاضر با پیشرفت تجهیزات صنعتی و تعدد تولیدکنندگان ، بازار رقابتی تنگاتنگی بین آنها به وجود آمده کهاین امر باعث شده خریداران در امر خرید کالا با مشکلاتی مواجه شوند،چرا که بایستی از بین چندین برند مختلف مناسب ترین آن را برگزینند.

 

اجزای طراحی سایت کارخانجات

بخش اول:

 • صفحه معرفی محصولات به همراه تصاویر و مشخصات فنی آنها
 • صفحه نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها

بخش دوم:

 • صفحه معرفی کارخانه یا واحد صنعتی
 • صفحه معرفی استانداردها و گواهینامه های کسب شده

بخش سوم:

 • صفحه مربوط به نمایش لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات
 • بخش مقالات و اخبار مرتبط با فعالیت شرکت

بخش چهارم:

 • صفحه معرفی کارکنان و رزومه کاری آنها
 • گالری تصاویر و ویدئو برای نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید

بخش پنجم:

 • بخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از مشتریان
 • ارائه سرویس پشتیبانی آنلاین
 • صفحه اطلاعات تماس و آدرس شرکت

طراحی سایت کارخانه

اهمیت طراحی سایت کارخانه

از آنجایی که کارخانه ها برای فروش محصولات خود همواره نیازمند بازاریاب هستند تا بتوانند محصولات خود را به مصرف کنندگان معرفی کنند و آنها را به مصرف کنندگان ارائه دهند شاید با پیشرفت تکنولوژی این راهکار دیگرموثر نباشد و راهی مثل طراحی سایت می تواند بسیار راهگشا باشد .شما با طراحی سایت کارخانه می توانید به اهدافی که از یک بازاریاب انتظار دارید برسید .حتی طراحی سایت کارخانجات بازدهی چند برابری را برای شما به ارمغان خواهد آورد زیرا امروزه بسیاری از افراد وقت خود را در گوشی و تبلت و لپ تاپ و … می گذرانند که همین امر فرصت خوبی است که صاحبان کسب و کار کالاهای خود را به دیگران معرفی کنند .

با استفاده از  طراحی وب سایت کارخانه از سایر رقبا پیشی بگیرید. تنها کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهکار و مشاوره با مجموعه همرا دیزاین  از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

وب سایت کارخانه مانند ویترین شما عمل می کند زیرا امروزه کمتر بیلبورد و تراکت تبلیغاتی را نگاه می کنندولی شما می توانید سایت کارخانه خود را به گونه ای طراحی کنید که علاوه بر اینکه مشتری پسند باشدتجربه لذت بخشی از خرید را برای مشتریانتان بوجود آورد . علاوه براین موارد دلیل مهمی که طراحی وب سایت کارخانه را به یک ضرورت تبدیل می کند بحث رقابت می باشدزیرا شما با استفاده از سایت کارخانجات می توانید قیمت هر محصول و سایر اطلاعات مرتبط با محصول و راههای ارتباطی و … را مشخص کنید. و با ارائه هر چه بهتر محصولات در سایت کارخانه باعث جذب مشتریان بیشتر شوید.

 

طراحی سایت های چندزبانه کارخانجات

برای گسترش و توسعه ی حوزه فعالیت کارخانه ای که دارید پیشنهاد می شود دامنه ی امکانات خود را گسترش دهید، از جمله امکاناتی که می تواند در جذب مخاطب در حوزه ای گسترده کمک کند . طراحی سایت چند زبانه است تا بتوان مخاطبانی را از سراسر دنیا به سمت شما بکشاند ، اینگونه قدرتمندتر عمل کرده اید .برای طراحی سایت چندزبانه نیازمند مشورت با طراحان دارد که بهتر است به صورت حضوری انجام شود ،البته در همرا دیزاین تمامی خدمات به صورت غیرحضوری نیز صورت میپذیرد و شما با دامنه ی اختیاراتی که در کنترل پنل خواهید داشت می توانید به سادگی سایت خود را مدیریت کنید.

 

 طراحی سایت کارخانه همرا دیزاین:

طراحی سایت کارخانه حرفه ای مطابق با نیازهای شما می تواند شما را تبدیل به یک برند جهانی نماید. با خاطری آسوده مدیریت بخش های مختلف کارخانه را به عهده بگیرید و تجارت خود را جهانی کنید. با تیم طراحی سایت همرا دیزاین  دیده شوید، تجارت کنید، جهشانی شوید.

 

درباره طراحی سایت صنعتی:

با توجه به گسترش فناوری اطلاعات و استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و همچنین افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، صنایع مختلف نیازمند معرفیمحصولات و توانمندی های خود از طریق شبکه جهانی وب می باشند.از سویی دیگر از الزامات معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات کارخانجات و واحد های صنعتی، داشتن یک سایت صنعتی حرفه ای است.درصورتیکه بستر این سایت از نظر چینش منوها، رابط کاربری مناسب ودسترسی آسان به موارد مورد نیاز کاربر به خوبی طراحی و پیاده سازی شود، شکی نخواهد بود که میزان تولیدو در ادامه سطح درآمد کارخانه و گروه وب سایت صنعتی افزایش چشم گیری خواهد داشت.

 

تیم طراحی سایت همرا دیزاین اطمینان می دهد طراحی سایت شما حرفه ای و مطابق با نیاز شما باشدسه سوت وب، آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد.در صورتی که نیاز به مشاوره دارید بدون معطلی با ما تماس بگیرید،حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید، تیم طراحی سایت همرا دیزاین در اختیار شماست.

 

الزامات طراحی سایت صنعتی:

در واقع جنبه مجازی صنعت شما محسوب می شود. این بدین معناست که اگر شما می خواهید در دنیای مجازی برای صنعت خود ، وجود و حضور داشته باشید ، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت صنعتی است. چرا که آمارهای مختلف ، نشان می دهد ، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شود.

 

امکانات طراحی سایت کارخانه:

 • صفحه ای جهت معرفی کارخانه خود و محصولات آن
 • امکان معرفی و دسته بندی انواع محصولاتی که ارائه می دهید
 • امکان قرار دادن تصاویر و ویدئو های مربوط به کارخانه و یا روند و خط تولید محصولات
 • امکان فروش برخی محصولات تان از طریق فروشگاه اینترنتی و دارا بودن درگاه های پرداخت الکترونیکی امن
 • امکان نظر سنجی محصولات توسط مشتریان
 • طراحی گرافیکی زیبا و مناسب و متناسب با نوع محصول و یا خدمات تان
 • امکان معرفی کارکنان و کارگران و سوابق و رزومه آن ها
 • دارا بودن یک نسخه انگلیسی در کنار نسخه فارسی سایت جهت معرفی جهانی محصولات و خدمات تان
 • امکان پشتیبانی از مشتریان جهت بیان سوالات و مشکلات در مورد طراحی سایت کارخانه

 طراحی سایت کارخانه همرا دیزاین

طراحی سایت کارخانجات ریسپانسیو:

باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با این گونه دستگاه ها یک ضرورت است. راهکار ما برای این موضوع بجای صرف هزینه در اپلیکیشن موبایل، طراحی سایت کارخانه واکنش گرا یا ریسپانسیو می باشد تا وب سایت های کارخانه جات به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما به طرفین صفحه رجوع کند. علاوه براین یکی از موارد مهم رتبه بهتر سایت در بین موتورهای جستجو همین موضوع است.

 

معیار های مناسب طراحی سایت صنعتی:

یکی از معیار های تعیین کننده در معتبر بودن یا عدم اعتبار یک واحد صنعتی ، داشتن یک وبسایت خوب صنعتی است طراحی سایت کارخانجات حرفه ای علاوه بر اینکه بر میزان اعتبار شما می افزاید ، در این عصر علم و تکنولوژی که اکثر افراد به گوشی های هوشمند و اینترنت دسترسی دارند باعث افزایش میزان درآمد و فروش شما به صورت غیرحضوری و در عین حال باعث می شود طیف گسترده تری از مشتریانداخلی و حتی خارجی را به سمت شما جذب شوند .حدس میزنم توضیح بیشتری برای درک اهمیت یکوبسایت صنعتی یا کارخانه ای نیاز نباشد .یک وبسایت صنعتی از طرفی زحمت شمارا برای معرفی محصولو بازاریابی آن کم می کند و از جانب دیگر این امکان را برای مشتری فراهم می کند تا با صرف زمان کمترنتیجه مطلوب تری را در راستای محصولات شما کسب کند . پس می توان این مسئله را یک معامله دو سربرد دانست با گسترش رقابت در واحد های صنعتی و کارخانه ای ،استقبال آنان از راه اندازی وبسایت بههدف جذب مشتری بیشتر و دسترسی به بازار فروش گسترده تر افزایش یافته و به مرور زمان داشتنیک سایت حرفه ای تبدیل به امری اجتناب ناپذیر گردیده است .

 

ارتباط صنعت و طراحی صنعت:

تا کنون به تبلیغات محصولات مختلف در گذشته دقت کرده اید؟ احساس نوستالژیکی که نسبت به کالاهای مختلف داریم،  با اینکه خاطره انگیز است اما اگر در دنیای امروزی تصمیم به استفاده از آن کالاها داشته باشیم مسلما تمایل چندانی دیگر نخواهیم داشت.علت این تغییر فقط گذر زمان نیست بلکه سبک جدید زندگی و تغییر در نیازهای شخصی و عمومی موجب شده تا خلاقیت و نو آوری دست مایه ی هنر شوند و در همین راستا تاثیر مستقیم خود را در صنعت و معرفی آن بگذارند.حال تلفیق هنر و خلاقیت در ساخت، تولید و ارائه ی خدمات را بطور کلی طراحی صنعتی می توان نامید و نتیجه ی خلاقانه ی طراحی صنعتی را امروزه در تمام بخش های زندگیمان می توانیم احساس کنیم. اگر بخواهیم نمونه ای از این تغییرات ملموس را مثال بزنیم شما می توانید این اتفاق را در صنعت خودرو ، هواپیما ، تلفن و کامپیوتر اوج خلاقیت و ترکیب علم و هنر را تواما مشاهده نمایید.

 

اهمیت طراحی سایت صنعتی:

طراحی سایت صنعتی برای صنایع و شرکت های صنعتی کوچک، بزرگ و صنایع مادر از آنجا اهمیت پیدا میکند که يك وب سايت صنعتی نه تنها برای معرفی آن واحد صنعتی به طیف گسترده تری از مشتریان داخلی و خارجی نقش بسزايی دارد، بلكه در افزايش آشنایی با محصولات یا خدمات و فروش و درآمد نيز نقش موثری را ايفا می كند. طراحی سايت كارخانه ها و مراكز صنعتی جهت معرفی محصولات و يا فروش برخی از محصولات به صورت اينترنتی انجام می گيرد. با افزايش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، هر يك از صنايع در صدد معرفی محصولات صنعتی خود و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار برآمدند. از اين رو طراحی وب سايت كارخانه و صنعتی كمك بسزايی را در به تحقق رساندن اين امر كردند.

 

چگونه یک سایت صنعتی موفق داشته باشیم؟

طراحی سایت صنعتی نه تنها موجب معرفی خدمات خود می شود بلکه با طراحی گرافیکی مناسب برای کاربران رضایت آنها را جلب می کند. وب سایت صنعتی موفق باید علاوه بر معرفی کارخانه, کار,مرکز صنعتی,خدمات و محصولات سبب افزایش بازدی کنندگان سایت شده و در نهایت منجر به افزایش فروش شود. تنها کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهکار و مشاوره با تیم طراحی سایت همرا دیزاین  از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

در طراحی سایت صنعتی چه خدماتی ارائه می شود؟

قابلیت چند زبانه بودن سایت,امکان دسته بندی محصولات به صورت جداگانه,معرفی کارخانه, خدمات و محصولات, قرار دادن اخبار مربوط به آن صنعت و …

این سئوال و چندین سئوال دیگر برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهکار و مشاوره با مجموعه همرا دیزاین  از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید. طراحی سایت کارخانه حرفه ای مطابق با نیازهای شما می تواند شما را تبدیل به یک برند جهانی نماید. با خاطری آسوده مدیریت بخش های مختلف کارخانه را به عهده بگیرید و تجارت خود را جهانی کنید. با تیم طراحی سایت همرا دیزاین  دیده شوید، تجارت کنید، جهشانی شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *