سوالی دارید؟ از ما بپرسید

ابتدا پرسش و پاسخ های زیر را مطالعه نمایید و اگر سوال مد نظر خود را نیافتید از ما بپرسید.

چرا همرا دیزاین؟

عقیده همرا دیزاین بر این است که تمامی رویا ها قابل ترسیم هستند و به همین دلیل با تشکیل مجموعه ای از افراد ایده پرداز، با افتخار آمادگی پذیرش پروژه های شما عزیزان را دارد.

خدمات همرا دیزاین چیست؟

مجموعه همرا دیزاین از سال 1399 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در جهت توسعه تمامی کسب و کار ها شامل خدمات طراحی و توسعه وبسایت، ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS و خدمات اینستاگرام مارکتینگ آغاز نمود که لیست کامل این خدمات را از طریق صفحات مربوط به خدمات میتوانید به صورت کامل مطالعه نمایید.

• وبسایت     • اپلیکیشن     • اینستاگرام مارکتینگ

نحوه قیمت گزاری خدمات خاص (وبسایت، اپلیکیشن، پنل مدیریتی و ...) به چه صورت هست؟

نحوه مشخص شدن هزینه برخی از خدمات مجموعه که نیاز به کارشناسی و بررسی دارند به این صورت میباشد که مشتری یا کارفرما بایستی اطلاعات مربوط به پروژه را به صورت مکتوب به کارشناس مربوطه ارسال نماید و پس از بررسی در یک الی دو روز کاری هزینه و مدت زمان لازم برای اجرای پروژه اعلام میشود.

آیا امکان پذیرش پروژه از شهرستان (به صورت غیر حضوری) هم وجود دارد‌؟

بله این مسئله کاملا امکان پذیر میباشد و قرارداد پروژه به کارفرما ارسال میشود (به صورت فکس و یا ایمیل) و طرفین بعد از امضای قرارداد به صورت امضای الکترونیک و یا عادی طبق شرایط قرارداد موظف به انجام مسئولیت های مربوطه هستند.

نحوه پرداخت هزینه پروژه به چه صورت میباشد‌؟

به دلیل تنوع خدمات مجموعه همرا دیزاین، به نسبت سفارش شما عزیزان نحوه پرداخت هزینه ها به دو صورت کلی تقسیم میشود.
حالت اول: در رابطه با خدمات چاپی میباشد که در این صورت به دلیل اینکه چاپخانه های طرف قرارداد با همرا دیزاین جدا از مجموعه میباشند بایستی هزینه به طور کامل پرداخت شود که فراید چاپ آغاز شود.
حالت دوم: برای دیگر خدمات همرا دیزاین میباشد که به نسبت نوع و هزینه براورد شده پروژه، پرداخت کل مبلغ به 2 الی 4 قسط تقسیم شده که برای شروع پروژه درصد مشخصی بایستی به عنوان بیعانه پرداخت شود و باقی مبالغ در اقساط بعدی قابل پرداخت است. (درصورت تمایل مشتری امکان کم کردن تعداد اقساط و یا پرداخت یکجای مبالغ برای شروع پروژه امکان پذیر میباشد.)

چطور میتوانم مشاوره بگیرم؟

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان از کارشناسان ما میتوانید در ساعات اداری با شماره تماس پشتیبانی تماس حاصل نمایید و یا اینکه از طریق شماره واتساپ یا تلگرام پشتیبانی که در صفحه تماس با ما نوشته شده با ما در ارتباط باشید.

امکان همکاری و عضویت در همرا دیزاین وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد و در تایم های مشخص تیم همرا دیزاین اقدام به جذب نیرو خواهد کرد. در صورت تمایل میتوانید رزومه خود به همراه مشخصات و شماره تماس را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] برای ما ارسال کنید و پس از انجام بررسی های مربوطه و نیاز مجموعه به تخصص شما دوست عزیز از شما دعوت به همکاری صورت میپذیرد.

شرایط دریافت تخفیف چطور میباشد؟

تمام تلاش مجموعه همرا دیزاین بر این است که بدون شعار دادن هزینه ای منصفانه برای انجام پروژه ها در نظر بگیرد و با این حال طرح تخفیفی نیز برای مشتریانی که بالای 3 بار از خدمات متنوع ما استفاده کرده باشند در نظر گرفته شده که به نسبت نوع و هزینه پروژه این مبلغ تخفیف متغیر میباشد.

چطور میتوانم از وضعیت سفارشم مطلع بشوم‌؟

در این مورد اصلا جای نگرانی نیست زیرا این مسئله به راحتی قابل استعلام میباشد به دلیل اینکه عوامل اجرایی پروژه حتی قبل از پیگیری شما مشتریان گرامی تمامی مراحل را لحظه به لحظه به شما اطلاع رسانی خواهند کرد که در جریان تمامی کار های انجام شده و میزان پیشرفت پروژه از زمان شروع تا لحظه تحویل و نهایی شدن پروژه باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.