خدمات و پشتیبانی

همرا دیزاین ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در جهت توسعه تمامی کسب و کار ها شامل خدمات طراحی و توسعه وبسایت، ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS و خدمات اینستاگرام مارکتینگ میباشد. که در حال حاضر فقط در زمینه های ذکر شده فعال بوده و خارج از این موارد پشتیبانی و مسولیتی ندارد.

نحوه ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش و در صورت لزوم انعقاد قرارداد پروژه ها، ابتدا میبایست کارفرما درخواست خود را به صورت کامل و ترجیحاً به صورت کتبی ارسال نماید و سپس توسط کارشناس مربوطه طی جلسه حضوری یا غیرحضوری مشاوره شود و پس از مشخص شدن تمامی شرایط پروژه، ثبت سفارش انجام شده و متقاضی (کارفرما / مشتری) به مراحل بعدی راهنمایی خواهد شد.

قیمت گزاری خدمات

نحوه مشخص شدن هزینه برخی از خدمات مجموعه که نیاز به کارشناسی و بررسی دارند به این صورت میباشد که مشتری یا کارفرما بایستی اطلاعات مربوط به پروژه را به صورت مکتوب به کارشناس مربوطه ارسال نماید و پس از بررسی طی یک الی دو روز کاری هزینه و مدت زمان لازم برای اجرای پروژه اعلام خواهد شد.

نحوه پرداخت

نسبت به نوع و هزینه برآورد شده پروژه، پرداخت کل مبلغ به 2 الی 4 قسط تقسیم شده که برای شروع پروژه درصد مشخصی بایستی به عنوان بیعانه پرداخت شود و باقی مبالغ در اقساط بعدی قابل پرداخت میباشد. (درصورت تمایل مشتری امکان کم کردن تعداد اقساط و یا پرداخت یکجای مبالغ برای شروع پروژه امکان پذیر میباشد.)

تعیین زمان اجرایی پروژه

پس از بررسی درخواست کارفرما و مشتریان گرامی این مورد مشخص شده و طرفین موظف هستند که طبق زمان مشخص شده وظایف خود را به جا آورند.

وظایف طرفین در قرارداد

مجموعه همرا دیزاین موظف میباشد در ازای دریافت هزینه پروژه و به نسبت موارد مشخص و توافق شده در قرارداد، وظایف خود را در مدت زمان مشخص شده انجام دهد و همچنین کارفرما نیز میبایست در زمان های لازم اطلاعات مورد نیاز و لازم در پیشرفت پروژه را در اختیار واحد اجرایی همرا دیزاین قرار دهد. در صورت عدم انجام وظایف مقرر شده در قرارداد از سمت طرفین و عقب افتادن زمان پروژه، طرف مقصر طبق موارد توافق شده در قرارداد مکتوب مربوطه، موظف به پرداخت خسارت به طرف مقابلش میباشد.

نکته: در صورت وقوع مشکلات همگانی از قبیل قطعی سراسری اینترنت، قطعی برق، مسائل حاکم بر جامعه و شرایطی از این قبیل که کاملا غیر منتظره و همگانی میباشد و همچنین موارد و پیش آمد های موجه و معقول شامل پرداخت خسارت نمیشود.

شرایط فسخ قرار داد و منصرف شدن از ادامه پروژه

این مورد گاهی اوقات به صورت توافقی و با صلاح دید کارفرما انجام میپذیرد که مطابق با قرارداد مبلغ توافق شده به دلیل صرف انرژی و زمان تیم اجرایی، باید از سمت کارفرما به مجموعه پرداخت شود. درصورتی که فسخ قرارداد به دلیل کوتاهی عوامل و تیم اجرایی همرا دیزاین باشد، کارفرما به نسبت زمان از دست رفته حق دریافت خسارت را مطابق با قرارداد دارد. و همچنین در صورتی که فسخ قرارداد به دلیل نقض قوانین و یا عدم همکاری کارفرما با تیم اجرایی باشد، طبق صلاح دید تیم اجرایی، کارشناس بخش مربوطه پس از پیگیری و اطلاع رسانی به کارفرما و عدم توجه کارفرما به اطلاع رسانی ها، حق فسخ قرارداد را دارد.

جزئیات شرایط قرارداد

مواردی که بالاتر ذکر شد همگی کلیات مربوط به روند اجرایی پروژه ها میباشد و تماماً به صورت دقیق و با جزئیات کامل در قرارداد های هر پروژه به صورت منحصر به فرد طبق شرایط کارفرما و پروژه درخواست شده تنظیم میشود. و نکته قابل توجه این است که تیم همرا دیزاین اصل را بر رضایت مشتری های گرامی و کیفیت بالای اجرای پروژه ها درنظر میگیرد.